Nezaočkovaní Rumuni poslali v lete "zbytočné" vakcíny Dánom, dnes Dáni poslali Rumunom ventilátory. Rumuni majú 50x viac mŕtvych.

Takto fungujú vakcíny založené na ľudskej múdrosti. Rumuni umierajú v pomere 100:2 k Dánom.

Nezaočkovaní Rumuni poslali v lete "zbytočné" vakcíny Dánom, dnes Dáni poslali Rumunom ventilátory. Rumuni majú 50x viac mŕtvych.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Dnes to bude kruté. Bude to o ľudskej múdrosti a ľudskej sprostosti. A dáme si to na férovku.

Dánsko má 5,831 miliónov obyvateľov.
Rumunsko má 19,29 milióna obyvateľov

Zavedieme si takzvaný dánsky index. Bude slúžiť na férové porovnanie rôzne veľkých krajín. Pre Rumunsko platí, že dánsky index = 0,30 To znamená, že všetky rumunské čísla budeme deliť cca 3, aby boli porovnateľné s Dánskom.

Poďme na to:

Dánsko má zaočkovanosť 18+ na úrovni 88,0%
Rumunsko má zaočkovanoť 18+ na úrovni 34,8%

Dnešný 7 dňový priemer odhalených prípadov:
Dánsko: 679
Rumunsko: 14375 x0,3=4312,5

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dnešný 7 dňový priemer mŕtvych:
Dánsko: 2
Rumunsko: 335x0,3=101

Rumunské noviny informovali 28.6.2021, že Rumunsko presunulo do Dánska 1 milión vakcín, ktoré boli k dispozícii pre nich, ale občania Rumunska sa nechceli očkovať.

Dánske ministerstvo zahraničia 15.10.2021 informovalo, že Dánsko v rámci EU pomoci posiela do Rumunska 15 mobilných ventilátorov a 8 koncentrátorov kyslíka.

Toto sú fakty, toto je realita účinnosti a bezpečnosti vakcín proti vírusu SARS-Cov-2. Takto sa môže rôznym spôsobom človek, Homo sapiens sapiens, postaviť k životu a smrti.

2:100

Obrázok blogu

Obrázok blogu

Graf smrti vyzerá presne takto.

Autor je farmaceut, je členom tímu SaS pre zdravotníctvo, roky sa zaoberá liekovou politikou a elektronizáciou. Viac jeho politických textov na jeho politickom webe www.politik.pilnik.sk. Ak chcete sledovať aj ďalšie jeho politické vyjadrenia, staňte sa fanúšikom jeho facebookovej stránky.

Skryť Vypnúť reklamu

Martin Pilnik

Martin Pilnik

Bloger 
  • Počet článkov:  355
  •  | 
  • Páči sa:  147x

Člen SaS a jej tímu pre zdravotníctvo. Som muž, lekárnik a jedno M zo 4M. Blogér číslo 9 na blog.sme.sk od roku 2004. Zoznam autorových rubrík:  Farmácia/lekárenstvoŠkola praktického životaGeocachingPDAPočítačeInternetNenapísal by som to lepšie...

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu