Druhé kolo volieb vysvetlené na príklade bolesti ritného otvoru

Nepatrím medzi ľudí, ktorí chodia bežne voliť, ale v súčasnej situácii pôjdem dať hlas Andrejovi Kiskovi. Pritom mi tento človek nie je vôbec sympatický. Filantropi, ktorí si dávajú priveľký pozor na svoj public image vo mne nikdy nevyvolávali prílišnú dávku dôvery. Prečo mu idem dať svoj hlas vysvetlím na veľmi jednoduchom príklade:

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Obrázok blogu

Dostaneš sa do basy za nejaký ťažký zločin (povedzme, že si u seba mal gram marišky, beda ti!).

Nejakým záhadným spôsobom sa stane, že si dostal na výber z dvoch nádejných(a nadržaných) spoluvezňov. Obaja sú nad tvoje sily, a je ti nadmieru jasné, že tvoj análny otvor bude v blízkej dobe navštívený cudzím objektom. Neexistuje tretia možnosť. Spasiteľ nepríde, a všetci ostatní superhrdinovia sú, podobne ako on príliš zaneprázdnení neexistovaním na to, aby ti pomôhli.

Prvý potencionálny spoluvezeň je vietnamský predávač lacných handier, o ktorom toho okrem toho, že ovláda kung fu moc nevieš, ale bol si s ním v sprche počas úvodnej hygienickej prehliadky, a to, čo má medzi nohami by si si kľudne vedel predstaviť ako protézu malíčka na ľavej ruke.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Druhý potencionálny spolubývajúci je ti už o čosi známejší. Je to Ugandský pornoherec, ktorého kladivo na čarodejnice si už videl napríklad vo filmoch Zbíjačka sa vracia, Ropný vrt po africky, ale aj v do slovenčiny nadabovanom veľkofilme(nie rozpočtom) Džingolská Saláma.

Ako som už spomenul, nie je žiadná tretia možnosť, jediná "pomoc" z vonka, ktorej sa dočkáš je moderátor Vilo, ktorý príde natočiť reportáž o tvojom utrpení. (tesne po tom, ako zariadí, aby si na večeru dostal poriadnú porciu chilli, odrody habanero). Čierný brat ti navyše nepriamo naznačí, že ho občas chodia navštíviť jeho podobne obdarení kamaráti, aby sa spolu zahrali svoju obľúbenú multiplayerovú hru "White Ass".

SkryťVypnúť reklamu

Teraz si predstav, čiste hypoteticky, že by v takejto situácii môhla byť celá naša krajina. Rebélia je u nás vzácnejšia, ako obezita v Somálsku, a voľby sú jediná možnosť, ako si vybrať, či naše (doteraz len) sedacie ústrojenstvo bude penetrované ázijským predávačom tenisiek Adiaads, alebo dvojmetrovým černochom v spolupráci jeho najbližšej rodiny.

Juraj Plichtík

Juraj Plichtík

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

nemám rád takéto zovšeobecňujúce otázky, ale dnes som sa napríklad stal nedobrovoľným darcom obliečky. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

52 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu