Národný socializmus s Vladovou

...Milý pasažieri linky Slovensko, čerstvý kapitán Fico úspešne obrátil navigáciu SMER-om späť. Pripútajte sa a v pohodlí vyčkajte, už onedlho vkročíme do pásma pseudodemokracie... Smer je už teraz jasný - národný socializmus s ľudskou tvárou - konkrétne - s tvárou Vlada Mečiara v pozadí.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (32)

Znie to ako veľmi zlý vtip. Po ôsmych rokoch ako tak progresívnej vládysa nám črtá hviezdna koalícia vo formácii SMER, SNS a HZDS. Iste, anití predošlí neboli bez chýb, no okrem toho, že nesporne urobilimnožstvo zmien k lepšiemu, v prvom rade predstavovali politickúkultúru, ktorá, i keď rozrušovala nás, nerobila hanbu na celkomkontinente. Poďakujme sa Ficovi, že našu krajinu na mape zvýraznil akoexotickú. Túžba jeho strany vládnuť (ako aj jeho osobná) bez zjavnéhoodporu zvítazila nad zdravým rozumom, slušnosťou a v týchto končináchuž aj tak vetchým zmyslom pre spravodlivosť. Budú nám vládnuťpseudodemokrati s pseudoľavicovým zmýšľaním, xenofóbni nacionalisti apohrobkovia Mečiarizmu.

Vychádzajúc z výsledkov volieb, ľudí, ktorí sú pobúrení a nespokojní musia byť státisíce. A nie je sa čomu čudovať. Podľa tejto správy , zverejnenej na SME online je zrejmé, že sa bude na čo "tešiť".

Úprimnú radosť však bez pochyby musia mať recruiteri v Británii, Írsku,Čechách a vo všetkých tých krajinách, kam Slováci radi odchádzajú zaprácou a lepším životom, (že by personálne agentúry boli tajomnýmsubjektom v pozadí SMER-u ? ;), pretože veľa slušných ľudí bude novougarnitúrnou značne znechutených a o to viac motivovaných obzerať sa poiných lokalitách.

Martin Podolský

Martin Podolský

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Bratislavčan, nar. 1976, s chuťou podeliť sa o svoje myšlienky a postoje. Zoznam autorových rubrík:  nove

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
SkryťZatvoriť reklamu