Táto vláda sto dní nepotrebuje

SNS ma tri piliere. Jeden je namalovaný ako narodný, druhý ako kresťanský a tretí ako sociálny. Všetky tri sú ale v skutočnosti v prvom rade hystericky protimadarské a sekundárne protieurópske, protiamerické, rasistické, antisemitistické a xenofóbne, a plávajú v alkohole a na primitívnom vulgarizme.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (69)
Obrázok blogu

A na to bohužial mnohí zakomplexovaný Slováci, hlavne Tí, čo im chlasta asociálny primitivizmus vonia lepšie ako robota, letia ako muchy nalajno. Naopak, mnohým doma aj v zahraničí sa vláda, ktorej súčasťou jetakáto strana zdá ako obojručné upustenie od civilizovaných európskychhodnôt a skok na úroveň a mentalitu šimpanzov. Zoznam populistickýchhlupostí predstaviteľov Smeru by bol určite niekoľkonásobne dlšhí akoočakávané programové vyhlásenie vlády. Profil Mečiarovho HZDS takistonetreba predstavovať - určite nie niekomu, kto v 90-tych rokoch trochusledoval na Slovensku diane.

Otázka je: prečo si toto vládne zoskupenie pýta 100 dní? Poznáme ichpredsa už dlhé stovky dní. Vieme akí sú, čo hovoria a robia. Máme terazdúfať, že majú pre nás nachystané prekvapenia ako slušnosť, férovosť adobro pre krajinu? Napriek tomu, že voľby boli demokratické a nezostávainé ako rešpektovať z nich pochádzajúcu vládu, je kritika ľudu či médiítaktisto demokratickým prejavom. A to aj bez proklamovaných 100štartovacích dní.

Ak ma táto vláda presvedčí o tom, že si moju dôveru zaslúži, mimoriadnerád uberiem z kritického prístupu plyn a ospravedlním sa i zapublikovanie týchto názorov. Či tomu ale verím, zrejme nemá zmyseldodávať.

Martin Podolský

Martin Podolský

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Bratislavčan, nar. 1976, s chuťou podeliť sa o svoje myšlienky a postoje. Zoznam autorových rubrík:  nove

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu