reklama

Yankee go home!

Nám sa tu nijakí imperialistickí vojaci mlátiť nebudú!!!

Yankee go home!
Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

Vo zvolenskej Bille sa pobili dvaja vojaci.

Ožratí.

Americkí.

Medzi sebou.

A keď nám to bradavičnaté prasiatko zo Súmračnej vykrikovalo, že Amíci sú obyčajní násilníci a okupanti, neverili sme mu. Nuž, tu to máme.

Pred celým svetom sa predviedli. Poďho do ulíc, vezmime boľševické vlajky, tričká s Putlerom, aj národné symboly a mor ho!

Yankee go home! Nebudeš nám tu importovať násilie, my sme Sloväni, národ holubice skríženej s barančekom. Tento outbreeding spôsobuje napospol debilnú geopolitickú orientáciu a veľmi zlý chrup, ale zase chceme mier. Sme Chcememieri. Preto podporujeme veľkého brata. Veď kto kedy na zvolenskom sídlisku videl mlátiť sa dvoch opitých ruských vojakov? Takého nebolo, čo svet svetom stojí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A ozaj - vystúpiť z NATO. HNEĎ!!! Nebudú nás tu okupovať tí židojašteri. My sme svojstojní, my si budeme sami vládnuť na vlastnom, tak ako za boľševika.

P.S.1: Vojaci sú medzitým v lietadle na ceste domov a americká ambasáda sa za tento nepríjemný incident ospravedlnila. Ešteže tak. Aj keď jazva na jemnej duši. miestneho ľudu sa nezahojí nikdy.

P.S.2: Našťastie máme to pevné tam dubisko, jenž vzdoruje zhoubným až dosaváde časům. To je istota. Ono sa nepotrebuje za nič ospravedlňovať. Veď jeho vojaci sa nebijú medzi sebou (iba keď sa od radosti ožerú, keď ich zmobilizujú), oni vraždia po tisícoch u susedov, ale to je už iný príbeh. A to Chcememierom s debilnou geopolitickou orientáciou a veľmi zlým chrupom nedocvakne nikdy. Kým ich niekto neprikvačí… I tak potom zabudnú, ako zabudli ich pripečení predkovia.

Rastislav Puchala

Rastislav Puchala

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  55
  •  | 
  • Páči sa:  1 371x

Spisovateľ na voľnej nohe. Pozrite si napríklad Archu zmluvy, alebo Vežu zo slonovej kosti, prípadne novú knihu poviedok Priestupný rok. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu