25.august Dvadsať miest jedna myšlienka, zapojiť sa môžeš aj ty!

Slovensko, Taliansko, Anglicko, desiatky dobrovoľníkov stovky bublín s jedinou myšlienkou, ktorou je uvedomenie si čara dneška, zastavenia sa a darovania najfarebnejšieho dňa v roku.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Pred rokom sme prišli s myšlienkou premeniť uponáhľaný všedný deň na ten nevšedný. Zastaviť uberajúce sa kroky ľudí, na moment, ktorý im ukáže, čo krásne v živote ich obklopuje, ak vo všetkých starostiach a povinnostiach aspoň na minútu zastavia svoje uponáhľané kroky.

25.august 2014 bol plný farebných bublín v šiestich mestách na Slovensku. Boli to okamihy plné bublín spopod rúk nie len detí, ale aj teenegerov, vysokoškolákov, rodičov či starých rodičov. Presne o desiatej hodine sa zaplnili námestia nadšencov farebného kúzla radosti, ktoré nepotrebuje žiadne virtuálne pripojenie či elektronickú podporu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Bubble day Rimavská Sobota
Bubble day Rimavská Sobota (zdroj: Samuel Bencso)

Bubble day je podujatie o ľuďoch a pre ľudí, nepoznajúci vek ani pohlavie. Bublinové stretnutie v centrách miest, či iných verejných priestranstvách, ktoré prostredníctvom bublín dokážu darovať okoliu úsmev, radosť, kúzlo fantázie a detstvo, pretože je dôležité napriek všetkému vždy sa obzrieť späť.

Bubble net:w Zilina
Bubble net:w Zilina (zdroj: Lucia Randová)

Do dnešného dňa sa do Bubble day 2015 zapojilo 20 miest, desiatky dobrovoľníkov zo Slovenska i zahraničia.

Bublinovať sa bude v Anglicku, Taliansku a vo viacerých Slovenských mestách.

O tom, kto je organizátorom v tvojom meste, ako sa ním môžeš stať ty sa dozvieš na našom bublinovom webe: http://bubbleday.eu 

SkryťVypnúť reklamu

Pre viac informácií: bubbleday@bubbleday.eu

Posielame bublinu na krajší deň :)

Bubble team

Luc

Lucia Randová

Lucia Randová

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Niektorí ľudia o sebe hovoria, že sú výnimoční. Výnimoční svojím umom, zmyslom pre estetiku či výkonom v nejakom športe. Iní sú zas majstrami slova či pera. Nepatrím ani do jednej z týchto skupín označovaných troma výstižnými písmenami N - A - J, no som človekom, ktorý kráča v rytme piesne od No name a snaží sa v spoločnosti nájsť to čo tu chýba, alebo postupne opúšťa planétu Zem. Mojim predsavzatím sú sny a mottom je súhrn silných slov, ktoré vo svojej podstate odpovedajú každému na jeho otázku. Hovoríš nie?Nesprávne, pretože nič nie je nemožné, a na to aby si to zistil nepotrebuješ ani ružové okuliare či čarovnú guľu ;) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Iveta Rall

Iveta Rall

69 článkov
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

48 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
SkryťZatvoriť reklamu