Bubble day opäť privíta svetoznáma osobnosť Matej Kodeš

Bubble day / Deň bublín je najväčie bublinové podujatie organizované dobrovoľníkmi vo viacerých mestách na Slovensku i v zahraničí. Jeho myšlienkou je darovať v jeden deň radosť, nadšenie a úsmev na v mestách.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Podujatie plné bublín, návratu do detských čias a bublinových kúziel opäť i v Žiline. Blíži sa tretí ročník Bubble day 2016, ktorý siaha od východného až po západné Slovensko neminúc naše mesto.

Už 25. augusta 2016 môžete svoje detstvo zažiť opäť a spoločne si vychutnať bublinovú atmosféru plnú súťaží pre deti a dospelých so špeciálnym bublinovým vystúpením a workshopom svetoznámeho bublinára Mateja Kodeša, ktorý patrí medzi špičku svetoznámych bublinárov. Medzi jeho rekordy patrí napríklad uzavretie 214 ľudí do bubliny, najväčšia letiaca bublina na svete prekračujúca 20 metrov, uzavretie 5 živých tigrov do bubliny či kamióna. Počas podujatia predvedie svoju bublinovú show, workshop a pre záujemcov i uzavretie do bubliny či horiacu bublinu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

„Program tohtoročného Bubble day sme rozdelili do dvoch častí, aby sme tak vyhoveli záujemcom, ktorí sa počas dopoludňajších hodín nemajú možnosť podujatia zúčastniť. Preto od 11:00 budú môcť návštevníci zažiť súťaže ako ľudské človeče, bublinovú dráhu , maľovanie na tvár, bubble show a workshop s Matejm Kodešom na Mariánskom námestí a od 18:00 zažiť Bubble talkshow priamo v coffe wine bistre Trezor, počas ktorej svetoznámeho bublinára vyspovedá hlásateľ a moderátor Ladislav Eliáš samozrejme s bublinovým doprovodom“, hovorí organizátorka a koordinátorka bublinového podujatia Lucia Randová.

Pre viac informácií o podujatí je možnosť kontaktovať organizátorov prostredníctvom emailovej komunikácie: 4kassion@gmail.com

SkryťVypnúť reklamu
Obrázok blogu
(zdroj: Juraj Vavrík)

Program

25. august 2016

11:00 Mariánske námestie -----> Bubble day
- Bubble súťaže, živé človeče
- Bubble show - Matej Kodeš
- Bubble workshop - Matej Kodeš
- Hromadné vypustenie bublín- pokus o rekord
- Hudobný doprovod

18:00 Trezor -------> Bubble talkshow
- Bubble talkshow s Matejom Kodešom uvádza Ladilav Eliáš
- Bubble short show

Obrázok blogu
(zdroj: Juraj Vavrík)
Lucia Randová

Lucia Randová

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Niektorí ľudia o sebe hovoria, že sú výnimoční. Výnimoční svojím umom, zmyslom pre estetiku či výkonom v nejakom športe. Iní sú zas majstrami slova či pera. Nepatrím ani do jednej z týchto skupín označovaných troma výstižnými písmenami N - A - J, no som človekom, ktorý kráča v rytme piesne od No name a snaží sa v spoločnosti nájsť to čo tu chýba, alebo postupne opúšťa planétu Zem. Mojim predsavzatím sú sny a mottom je súhrn silných slov, ktoré vo svojej podstate odpovedajú každému na jeho otázku. Hovoríš nie?Nesprávne, pretože nič nie je nemožné, a na to aby si to zistil nepotrebuješ ani ružové okuliare či čarovnú guľu ;) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

722 článkov
SkryťZatvoriť reklamu