Komprax mi zmenil život a daroval najkrajší dar, aký môže kto dostať

Komprax je možnosť ako urobiť zmenu, ako si sňať ružové okuliare a splniť si svoje sny. Ako inšpirovať a učiť sa. Je to projekt, ktorý vniesol do života ľudí nové priateľstvá, nezabudnuteľné skúsenosti a most, most ktorý spája každučký kút Slovenska. Vďaka nemu dokážete lietať, byť, snívať, žiť a plniť si svoje sny. Komprax je začiatok niečoho nového, niečoho, čo dokáže do ľudí vniesť ľudskosť, silu, energiu a kreativitu. Naučí vás komunikovať, prezentovať, motivovať, finančne sa rozhodovať a tvoriť budúcnosť, budúcnoť takú ako ju chcete vidieť. Týmto rokom sa projekt chýli ku svojmu koncu, posledné školenia, zrealizované projekty vrámci neho a ... Týmto rokom končí projekt, no pokračujú kroky, ktoré signalizujú to, že sme tu teraz MY na to aby sme pokračovali v jeho šlapajách a šírili jeho prínos do každého kúta sveta tam kde je potrebný. Presne tak ako nás naučil

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

 Každý ľudský príbeh tvoria kúsky puzzle, ktoré postupne jedna do druhej zapadajú a vytvárajú neopakovateľnú mozajku farieb a energie. Niekedy dokážete jeden kúsok puzzle hľadať aj niekoľko rokov aby dúha, ktorá sa začína rysovať v priestore nadobúdala tie správne krivky a zrazu, zrazu príde okamih, v ktorom strácate dych a to čo ste si vysnili sa plní, no s oveľa vyššou silou akou ste očakávali.

Ďakujem že si :)
Ďakujem že si :) (zdroj: Kiko)

 Život je cesta, na ktorej občas zablúdime, a až keď sa bludisko začína komplikovať nájdeme odpoveď. Minulý rok som z plných pľúc vyslovila sen, a nad tým snom som každý deň premýšlala, tak veľmi som si to priala, že v jeden večer zazvonil telefón a o dva týždne som začala byť školená za školiteľku. Radosť, nadšenie a energia, to všetko sa zrazu skrývalo v mojom vnútri. Ako čas plynul spoznávala som silu ľudí, ktorí pokračovali v písaní svojej cesty v mojej spoločnosti,a zrazu prišiel október a stalo sa to...

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
Najúžsnejší mladí ľudia, ktorých som kedy spoznala.  Ich odvaha, sila, nadšenie a osobnosť mení upršanú jeseň na horúce leto! Oni sú tí, ktorí zmenia svet k lepšiemu a vyčaria úsmev na perách nejednému z vás.
Najúžsnejší mladí ľudia, ktorých som kedy spoznala. Ich odvaha, sila, nadšenie a osobnosť mení upršanú jeseň na horúce leto! Oni sú tí, ktorí zmenia svet k lepšiemu a vyčaria úsmev na perách nejednému z vás. (zdroj: Oščadnica)

 Máte niekedy pocit, že žijete v rozprávke? Viete aké je zažiť najúžasnejší víkend vo svojom živote?Je to moment, kedy vaše oči prikryjú dlane a vaša duša zrazu cíti zvlášne chvenie.Dokážete počuť drobné guličky narážajúce do do umelého vrchnáčika a vlhké dychy. Po niekoľkých minútach sa dlane kĺžu smerom dole a vy zatajíte dych, vaše srdce začne biť silnejšie ako nikdy predtým a vaše oči pokryjú slzy šťastia. Pred vami sa zrazu objiaví niekoľko stoviek farebných bublín, ktoré tvoria najúžasnejší ľudia, akých ste kedy spoznali. V jeden okamih zažívate svoj sen a posolstvo, ktoré ste šírili na námestí zažívate Bubble day priamo v najdôležitejšej časti vášho života. 

SkryťVypnúť reklamu
Bubble day počas vzdelávania mladých vedúcich.  Komprax
Bubble day počas vzdelávania mladých vedúcich. Komprax (zdroj: Lucia Randová)

 Život je o okamihoch, ktoré ho tvoria je o tom, že keď večer spomínate na nezabudnuteľný deň, na dvere zaklope ruka a po otvorení ostávate stáť bez slov. Cítite sa ako v najkrajšom príbehu, ktorý ste doteraz sledovali ako pasívny divák pri televízií a zrazu je to tu. 22 neopakovateľných ľudí stojí priamo pred vami, s prianím krásnej noci, ktorá ňou neskončí, ale práve začína. Sedíte a rozprávate sa v jednej izbe spolu s 24 osobnosťami, ktoré sú najhodnotnejším darom, aký ste kedy mali. Je tam smiech, zimomriavky a pocit, že ste súčasťou niečoho tak neuveriteľného.

Po stopách tých, ktorých milujeme.
Po stopách tých, ktorých milujeme. (zdroj: Lucia Randová)

 Na prelome dvoch rokov som našla 26 nenahraľných kúskov puzzle môjho života. Bolo to 26 osobností, ktoré svojim bytím, energiou, nadšením, húževnatosťou, motiváciou a inšpiráciou dokončilo dúhu v začatej mozajke. Nebola to obyčajná dúha, ktorú vidíme keď sa spojí sila dažďa a slnka, je to dúha, ktorú vytvorila odvaha, odhodlanie a to najdôležitejšie na našej zemi čím je život.

SkryťVypnúť reklamu

Som hrdá a pyšná na to, že som Vás spoznala:

Adamko, Ajshenka, Saška, Aďko S., Aďko T. Barborka, Smieško, Gabko, Ivko, Janka, Jurko, Evka, Kiko, Marcel, Marika, Maroško, Miška S., Miška Š., Miloš, Monika, Paťo, Samko, Flaštička, Tatianka, Tomáško, Vladko, Zuzka :)

 Ďakujem za preskočenie hraníc, ktoré vám dajú odvahu o jednej kričať z okna, guľovať sa na parapetnej doske či bežať v tenkých topánkach a krátkom tričku po snehu. 

Časť môjho života, o ktorú nikdy nechcem prísť.  Priateľ, osoba a školiteľ, z ktorý dokáže vyraziť dych, rozprúdiť nie najkrajšie a najnezabudnuteľnejšie okamihy vášho života. Ten ktorý čaruje a z jedného urobí 10.
Časť môjho života, o ktorú nikdy nechcem prísť. Priateľ, osoba a školiteľ, z ktorý dokáže vyraziť dych, rozprúdiť nie najkrajšie a najnezabudnuteľnejšie okamihy vášho života. Ten ktorý čaruje a z jedného urobí 10. (zdroj: Lucia Randová)

 Ste to najlepšie, to najúžasnejšie čo ma stretlo a teraz, teraz prichádza moment, kedy začínam snívať a premýšlať nad všetkými tými dňami. 

4ever in my heart
4ever in my heart (zdroj: Sima )

Celý tento rozprávakový príbeh vznikol vďaka najúžasnejšiemu projektu, ktorý bol obrovským prínosom pre školiteľov, ale hlavne účasníkov.

SkryťVypnúť reklamu

 Komprax je možnosť ako urobiť zmenu, ako si sňať ružové okuliare a splniť si svoje sny. Ako inšpirovať a učiť sa. Je to projekt, ktorý vniesol do života ľudí nové priateľstvá, nezabudnuteľné skúsenosti a most, most ktorý spája každučký kút Slovenska. Vďaka nemu dokážete lietať, byť, snívať, žiť a plniť si svoje sny. Komprax je začiatok niečoho nového, niečoho, čo dokáže do ľudí vniesť ľudskosť, silu, energiu a kreativitu. Naučí vás komunikovať, prezentovať, motivovať, finančne sa rozhodovať a tvoriť budúcnosť, budúcnoť takú ako ju chceme vidieť. Týmto rokom sa projekt chvíli ku svojmu koncu, posledné školenia, zrealizované projekty vrámci neho a ... Týmto rokom končí projekt, no pokračujú kroky, ktoré signalizujú to, že sme tu teraz MY na to aby sme pokračovali v jeho šlapajách a šírili jeho prínos do každého kútu sveta tam kde je potrebný.

ZA MV 25
ZA MV 25 (zdroj: LUC)

 Komprax ma ako účasníčku a neskôr ako školiteľku naučil a hlavne potvrdil motto, ktoré som ukrývala vytetované v srdci a tým je: "nič nie je nemožné"

Darčeky od tých najúžasnejších
Darčeky od tých najúžasnejších (zdroj: MV 25)

 Pretože cesta bez konca, čas bez zastavenia je možný iba vďaka tomu keď chceme!

 Z celého srdca Ďakujem

 Luc

Lucia Randová

Lucia Randová

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Niektorí ľudia o sebe hovoria, že sú výnimoční. Výnimoční svojím umom, zmyslom pre estetiku či výkonom v nejakom športe. Iní sú zas majstrami slova či pera. Nepatrím ani do jednej z týchto skupín označovaných troma výstižnými písmenami N - A - J, no som človekom, ktorý kráča v rytme piesne od No name a snaží sa v spoločnosti nájsť to čo tu chýba, alebo postupne opúšťa planétu Zem. Mojim predsavzatím sú sny a mottom je súhrn silných slov, ktoré vo svojej podstate odpovedajú každému na jeho otázku. Hovoríš nie?Nesprávne, pretože nič nie je nemožné, a na to aby si to zistil nepotrebuješ ani ružové okuliare či čarovnú guľu ;) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu