Štrajk sestier skončil, vyhrala spravodlivosť?

Písmo: A- | A+

Konečne skončilo to nezmyselné vydieranie zdravotných sestier, ktoré chceli vymeniť svoj luxus za tretinový plat poslanca NR.

 Tak a je to tu, sestry to vzdali. Ďalší veľkolepý úspech našej sociálnej vlády. Minister Čislák a Róbert sa ťapkajú po pleciach. Všetky ovečky budú naspäť v košiari. Takúto blamáž pred voľbami by nechcel nikto zažiť.

 Ale už je to v poriadku. Veď tie zbohatlícke sestričky už 8 rokov žiadajú spravodlivosť, a že to nejde je vina Radičovej, alebo Dzurindu. Načasovanie tohto štrajku bolo nešťastné a možno aj hlúpe.

 Ale ja rozumiem frustrácií ľudí, ktorým sa roky niečo sľubuje a nakoniec z toho nič nie je.

 Krásne je, že strana ktorá vládne, môže každý prejav, ktorý s ňou nesúhlasí, označiť za predvolebnú kampaň.

 Takže teraz ešte raz pre všetkých, ktorým sme niečo sľúbili a nesplnili za dobu nášho mandátu. Prosíme všetkých, aby nám dali aspoň 3,5 roka na splnenie našich predvolebných sľubov. Čo sa nám nepodarí dovtedy a vy na tom napriek všetkému trváte, budeme považovať ako útok na Našu Stranu S, alebo predvolebnú kampaň. Nič medzi tým neexistuje.

 Chránime Slovensko pred inteligenciou, spravodlivosťou, zdravým úsudkom, poctivosťou a slušnosťou.

 Ale späť k sestričkám, ktoré sa museli ohnúť pred premiérom.

 Všetci by sme ich mali obdivovať a tlieskať im. Ich práca nie je, ako nechodiť do parlamentu. Musia makať. A aj keď k niektorým máme výhrady, tak svoje peniaze si zaslúžia. Najviac sa mi páčilo, ako sa za sestričky postavili doktori. Každý deň spolu pracujú, sú jeden tým. A preto si veľmi vážim ich spoluprácu. Bez ich pomoci, by boli sestry tam, kde boli doteraz - v podnájme. Lekárov nezaujíma váš štrajk, svoj plat si už vy dobili v 2011. Nemali málo, ale teraz majú viac a vy ich nezaujímate. 

 Peniaze ale nie sú.

 Všetky peniaze na celom Slovensku si požičala vláda. Pretože viac ako sestry, či učitelia, si peniaze zaslúži masér, alebo hovorkyňa, kompa, policajti s radarmi, dozorné rady, kamaráti zo školy, Váhostav, Doprastav, Penta, J&T na jachte, Bahamy, predražené diaľnice, dôchodcovia, sociálne balíčky, vlaky zadarmo, vratky plynu, kamaráti a tí, čo na nás niečo vedia.

 Tak to vidíte, my by sme aj nechceli, ale nemáme. Tak neštrajkujte !!!

Skryť Zatvoriť reklamu