Trolovia v komentároch.

Písmo: A- | A+

Viete aký je rozdiel medzi niektorými komentujúcimi na Topkách , alebo v Novom čase? Žiaden, niektoré články hejtujú úplne rovnako, aj keď s odlišnými nickmi. Náhoda?

Nie, to nemôže byť náhoda, že vždy po nejakej téme, ktorá určitým „ľuďom, alebo stranám“ , ne - vyhovuje, sa zrazu objaví 100 ľudí s anonymným nickom a píše úplné bludy, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani S. King. Ja samozrejme rešpektujem mieru hlúposti a aj ju očakávam, ale v primeranej miere.

     Trolovia kedysi reagovali skôr ostýchavo, ako keby sa báli. Neboli takí útoční, ako dnes. Na ich obranu, pravopis nikdy nebol ich silnou stránkou a niektoré finesy –  napr. ZAPNUTÝ CAPSLOCK, ktorý aj z obyčajného zdelenia hneď urobí správu dňa, zostali z ich strany precenené.

     Sú aj takí, ktorí ten CAPSLOCK nevypnú vôbec, a ich správa vyzerá ako cvičenie na písacom stroji. VYZERÁ TO ASI TAKTO, KEĎ PÍŠEŠ AKO DEMENT.

     Dnes Trolovia konečne dokážu vyťažiť maximum zo svojho PC, začo môžu ďakovať aj B. Gatesovi – ktorého hardware síce používajú, ale jeho, ako osobu bojkotujú. Juj – neprezradil som niečo? Meno? Firmu Microsoft?

    Nemali by okamžite tieto zvery bojkotovať PC a Office? No, môžu to skúsiť, ale na Apple im už rodičia asi nedajú, to veru nie, ten je za iné peniaze.

     Aby som neurážal všetkých s PC a odlišnými názormi, nie všetci, ktorí píšu nezmysli do komentárov, sú platení Trolovia. Niektorí sú naozaj hlúpi a veria všetkým konšpiráciám. Ako som písal, rešpektujem ich názor, ale prosím, nechajte si ho pre seba, alebo pre svojich priateľov a rodinu. Ak to pošlete do sveta, len strápňujete.

     Samozrejme, ste pod anonymným nickom, takže sa cítite ako hrdinovia, ale nie je to tak.

Tá hlúposť, ktorú ste napísali tam po vás zostáva, aj keď je anonymná.

Skryť Zatvoriť reklamu