Pre správne fungovanie a rast Vašeho podnikania.

Písmo: A- | A+

Každá účtovná firma, ktorá vie klientom zabezpečiť aj ďalšie služby okrem vedenia účtovníctva, má v rámci trhu veľké plus.

Pre každého podnikateľa je výhodné, ak u nás nájde „všetko pod jednou strechou“. V nemalej miere to šetrí jeho čas, energiu aj finančné prostriedky, keďže nájsť dôveryhodného a prevereného partnera pre každú oblasť nie je vôbec jednoduché.

Začneme samotným založením firmy – vieme zabezpečiť klientom cez našich partnerov kompletné založenie spoločnosti - zápis do Obchodného registra, príprava potrebných listín a dokumentov, registrácia firmy do inštitúcií ako je Finančná správa, Sociálnej poisťovne,zdravotných poisťovní a pod. Okrem ekonomických služieb vieme klientovi,ktorý to potrebuje, zabezpečiť aj právne poradenstvo a služby.

Počas celého života firmy (okrem prvotriedneho vedenia účtovníctva, miezd a personalistiky, ktoré je našou hlavnou špecializáciou) svojim klientom aj radíme a vieme ich nasmerovať v oblasti ekonomickej, daňovej či personálnej politiky. Takisto v prípade potreby im vieme zabezpečiť aj právne služby a poradenstvo.

Takisto v prípade potreby (napr. pri predaji, kúpe,resp. fúzie s inou firmou) máme aj súdnych znalcov z rôznych oblastí,takže vieme vykonať odborné oceňovania a hodnotenia spoločnosti.

Pri niektorom z typov zániku spoločnosti je opätovne potrebné zabezpečiť množstvo povinných aktivít, pri ktorých je nevyhnutná spolupráca právnych a účtovných špecialistov (napr. mimoriadna účtovná uzávierka a pod). Naša spolupráca s klientom sa končí až výmazom z OR SR. OFFICE EXPRES s.r.o. http://www.ofx.sk/

Skryť Zatvoriť reklamu