Smer je super strana a zaslúži si od nás propagáciu

Keďže nám úžasne pomáha chrániť zdravie pacientov, malo by to byť propagovanie veľmi speciálne. A síce...

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

.

V poslednom čase som si vypočul / pozrel / prečítal viacero príbehov o tom, čo sa teraz odohráva v nemocniciach, hlavne na covidových oddeleniach. I zrazu sa mi, v predstavách, do toho príbehu čosi pridalo, do toho diania čosi vsunulo:

Predstavme si pacienta s covidom, v pokročilom štádiu alebo s veľmi zlou prognózou; ak je už tesne pred koncom, majme tam aj nejakých príbuzných stojacich pri ňom.
V istej chvíli sa spoza rohu postele čosi vynorí.

V prvom momente sú všetci prekvapení ... čože to? prečo to? ... vzápätí si uvedomia, že je to akási postavička, bábka - maňuška či čo - a tá čosi vysloví:
... túto smrť vám prináša ........

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

podobne ako v televíznych reláciách často zaznieva "Túto reláciu a jej výhry vám prináša... chvíľka napätia ... a názov sponzora",

tak aj tuná, v nemocnici, pri posteli zosnúvajúceho, by zaznievalo

... túto krááásnu smrť vám prináša ...
... vaša milujúca, antivaxerská .... strana Smersociálnademokracia! (oni si vždy potrpia na vyslovenie kompletného názvu),
prípadne
... váš milujúci ... komunista-katolík ... Hrobert F ... dôrazný spochybňovač vakcín.
(meno drobne upravené, vernejšie vystihujúce situáciu)

Vyslovené by to bolo samozrejme profesionálnym hlasom, takým tým hutným, napríklad hlásičom programu z hnojky či narkózy, prípadne z nejakej poriadne-manipulatívnej alebo úlisnej reklamy.

Skryť Vypnúť reklamu

No a pri bližšom pohľade na hlavu maňušky by sme v nej spoznali vernú kópiu hranatej hlavy pána preccedu.
Prípadne - aby sa necítili byť ukrátení jeho verní spolupútnici - hlavu toho barana čege varu či jak sa volá, prípadne ďalších spoludemagógov zo strany.

Aby neboli ukrátení ani spolučlenovia opozície, na niektorých pacientov by tú hlášku vyslovila taká tá jajcovitá hlavička s fúzikmi, prípadne posypaná uhríkmi alebo vyzerajúca jak plešatý pavián.
Niektorého umierajúceho, do posledného dychu verného zásadám diétológie, by zas potešila hlavička pána dochtora, ďalšieho možno hlavička eštébáka lotosa, iného zas maňuška v tvare prerasteného bobra ktorý vždy zví-ťa-zí.

Skryť Vypnúť reklamu

Jednoducho, pri príprave tejto prenádhernej rozlúčky so životom by sa uplatnili viacerí bábkovýrobci, na základe viacerých živých predlôh.

Že prečo to robiť takto - nejakými bábikami?
Preto, lebo by to - rozlúčenie sa s každou jednou Obeťou Svojich Lží - páchatelia osobne všetko obehať nestihli. Takže by ich takto - maňuškovo - zastúpili pracovníci jednotlivých nemocníc (každá väčšia nemocnica by dostala aspoň hentú základnú sadu figurínok). Taká veľmi vzdialená analógia nemocničných klaunov.
.

...Jano, toto je ale príliš čierny humor. Je to Nedôstojné, Urážaš tým tých nebohých, aj ich pozostalých!... a podobné blablabla predpokladám niektorých proti mne vysloviť

Skryť Vypnúť reklamu

Nuž, ak niekomu nevadí tá Masová Vražda, ktorá je práve páchaná, Lžami antivaxérov, neviem prečo by mu malo vadiť nejaké tragifraškovité predstavenie ktoré som tu načrtol.

Za každé dobre vykonané dielo by mala prísť pochvala,
a teda aj za dovedenie kvanta ľudí do hrobu by mala prísť - Adekvátna - odmena.
Najprv v podobe tejto - vyškerených figurín - aby si každý uvedomil, Komu môže za svoje utrpenie a Smrť ďakovať,
vzápätí aj v podobe oficiálnej reakcie štátu - v podobe Zatknutia; argmentáciu preň som poskytol pred pár dňami v článku § Všeobecné ohrozenie.

Napíšem to ešte raz (a zrejme to budem v týchto týždňoch ešte viackrát opakovať - skoro v každom článku):

ŽIADAM ZATKNUTIE NAJVäČŠÍCH SLOVENSKÝCH ANTIVAXÉROV,
ich obvinenie z tr.činu všeobecného ohrozenia (prípadne aj ďalších možných súvisiacich)
A OBSTAVENIE ICH MAJETKOV.
(Napríklad tých robových '650' mega -detto aj majetky strany- sa bude veľmi hodiť, keď pôjde o odškodňovania zosnulých, výpomoc krachujúcim živnostiam, príplatky pre zdravotníkov, a rôzne ďalšie výdaje súvisiace s pandémiou. Výdaje, ktoré nemuseli byť, keby neboli svojimi Lžami prudko znížili potenciál zaočkovanosti v tomto štáte)
Žiadajte to prosím aj vy.

.
Ešte k pojmu kraaasna smrť, ktorý som sarkasticky použil:
V skutočnosti je to smrť brutálna až desivá. Po stránke fyzickej aj psychickej. Prirovnateľná k mučeniu.
Kto druhú osobu - napríklad šírením antivax.bludov - takej smrti vystaví, mal by byť súdený aj za Mučenie (čož je jeden z ďalších paragrafov tr.zákona).

.

-- -- -- -- --

Onedlho sa vrátim aj ku kauzám rozkrádačským, ktoré som tu behom jesene naznačil.

Je smutné, že na podporu ich publikovania - viď čl. Burza korupčných káuz - neprišla doposiaľ ani koruna. Vyzerá to, ako keby ľudia boli k rozkrádačkám - dokonca aj multi-miliónovým - už Úplne Ľahostajní. Prekonalo to aj môj najväčší pesimizmus :-/

Snáď sa to publikovanie podarí stihnúť do vianoc - milerád by som popredným členom opozície pod stromček podarovať čerstvú poukážku na dlhodobý pobyt v Leopoldove.
Jednému za uliatie nn miliónov, a niekoľkým - viď vyššie - za korónovú genocídu.
Divák mi v tom pomáhaj.

.

Jano Richter

Jano Richter

Bloger 
  • Počet článkov:  104
  •  | 
  • Páči sa:  134x

nedávno som si s prekvapením uvedomil: Som vpodstate Upratovač/ka - snažím sa vykydať bordel, a to hneď v niekoľkých oblastiach zároveň. Ak mi s tým hilfnete, bude šanca že sa nám to aj naozaj podarí. ....... No a keď Dočistíme, tak sa znovu budem môcť stať tým, čím som chcel byť (a čiastkovo aj bol) odjakživa - technikom / konštruktérom / vymýšľačom, programátorom, filmárom / fotografom, fyzikom / matematikom / astronómom, a tak podobne, z každého trochu :) - - - - - - - - - - - - - lórem i psům, dolórez amulet .... skákal pes přes oves ... testujem aká dlhaaaa môže byť táto sekcia Omne .... no comment .... dezoláty všechných krajín spojte sa.. a páľte to hlbokého péčka!!! ... nepokradneš, nezabiješ, pomiluješ bližného svého .... skúška linkovania pomocou html: <a href="http://mnt.sk/">linkword</a> Zoznam autorových rubrík:  FacsimileProtikorupčnéKoronaOrbitalMapyHey, Stupid !Audio VideoDJ JRsamuel vraždaSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu