Chcete slušne zarobiť ? Prečítajte si tieto analýzy !

Chcete slušne zarobiť ? Prečítajte si tieto analýzy !
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Tennis - Netradične, je tenisový web ako každý iný, no predsa je v niečom rozličný ! Netradičnosť je ich silná stránka, svoje tenisové rady odovzdávajú fanúšikom cez komunikačnú aplikáciu TELEGRAM.

Analýzy na tenis, sa stali na Slovensku obľúbenou témou. Televízne spoty sú plné reklám o stávkových kanceláriách. Analytici z Tennis Netradične zacielili teda na dobrú masu ľudí. Na Československých weboch chýbal kvalitný tenisový obsah. Redakcia zložená z mladých redaktorov precestovala dokopy viac než 4000km po tenisových turnajoch. Návštevy Barcelony, Monte Carla, Prahy, Budapešti umožňujú analytikom vytvárať predpovede z najleších dát v Česku a Slovensku. Šéfredaktor sa spája s čitateľmi prostredníctvom známej aplikácie telegram. Práve VY čitatelia môžete vyhrať lístky do VIP sektorov na tenisových zápasoch. Rovnako máte šancu získavať podpísané loptičky od známych tenistov, prostredníctvom súťaží vypísaných na webe tennisnetradicne.sk .

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Netradiční sa stávate ihneď po zakúpení prvého balíčka ! Marketéri v redakcii vám následne pošlú merch v podobe mikiny alebo trička. Printové noviny vymierajú, tennis vychádza v ekologickom e-magazíne. Jedná sa o limitovanú edíciu časopisov, určených pre veľkú štvorku Grandslamov.

Slávny Telegram si môžete prezrieť TU:

alebo v priloženom Linku: https://t.me/joinchat/Uh-JHU1g2euW3N_t

SOCIÁLNE SIETE:

INSTAGRAM FACEBOOK

Róbert Lešš

Róbert Lešš

Bloger 
  • Počet článkov:  4
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Športovo založený novinár. Analytik, bloger a komentátor s prezývkou Roby. Šéfredaktor a zakladateľ portálu tennisnetradicne.sk . Redaktor pre SFZ. F1 fanúšik. Vážim si prácu novinárov, no športových obdivujem, my "šporťáci" sme TOP ! Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Róbert Ďurec

Róbert Ďurec

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Skryť Zatvoriť reklamu