Letný futbalový tábor sme absolvovali v Anglicku s Liverpool FC.

Synovec, ktorý hráva súťažne futbal v kategórii U15-U16 a navštívil minulý rok letný futbalový tábor Liverpool FC.

Letný futbalový tábor sme absolvovali v Anglicku s Liverpool FC.
Futbalový tábor Liverpool FC (Zdroj: CMT Learning)
Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Mnohí z Vás sa zaujímajú o jeho skúsenosti a feedback, poprosil som ho, aby napísal krátky blog. Vzhľadom na jeho vek a denný rozvrh je to asi najjednoduchšia forma získať info.

"Blíži sa leto a s ním aj čas zážitkov, ktoré sú súčasťou letnej sezóny. Pre mladých futbalistov to znamená napríklad - futbalový tábor! Ak hľadáte spôsob, ako sa zlepšiť v futbale a zároveň si užiť letné prázdniny, ste na správnej adrese.

Ako mladý futbalista som sa zúčastnil futbalového tábora Liverpool FC v Repton UK a môžem vám povedať, že to bol skutočne nezabudnuteľný zážitok. V kempoch LFC sa môžete tešiť na profesionálny tréning a individuálny prístup k hráčom.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Všetci tréneri v kempe boli skúsení a prístupní. Svojou odbornosťou, podporou a individuálnou spätnou väzbou pomohli každému z hráčov zdokonaliť sa a zlepšiť svoje futbalové schopnosti. Naša tímová spolupráca a komunikácia sa vďaka nim stali ešte lepšie.

Nie je to len o futbale, v kempe sú aj rôzne aktivity, ktoré vás budú baviť a zároveň posilnia vaše schopnosti. Navštívili sme Liverpool FC Academy a mali sme možnosť vidieť niektorých hráčov a zázemie klubu. Samozrejmosťou bola aj prehliadka kultového štadiónu Anfield, ktorá bola splneným snom každého fanúšika FC Liverpool.

Ubytovanie v kempoch bolo pohodlné a dobre udržiavané. Vychutnávali sme si chutné jedlá a mali sme dostatok času aj na oddych.

SkryťVypnúť reklamu

Väčšinu dňa sme strávili na tréningoch, kde sme zdokonaľovali technické zručnosti a tímovú hru. Navyše sme mali možnosť zahrať si priateľské zápasy proti iným tímom a vidieť, ako sme na tom v porovnaní s hráčmi z iných krajín.

Celkovo by som letný futbalový tábor od Liverpool FC odporúčal každému mladému futbalistovi, ktorý chce zlepšiť svoje futbalové schopnosti a užiť si zábavu a nezabudnuteľný zážitok. Nechajte sa inšpirovať a pridajte sa! Futbalový tábor LFC vás nezklame".

Roman Hutira

Roman Hutira

Bloger 
  • Počet článkov:  130
  •  | 
  • Páči sa:  13x

Verím, že každý z nás je strojcom svojho štastia. Sami si vieme ovplyvniť vlastný osud a tým ďalej pomôcť druhým. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

287 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu