...môj Boh...

A tak som sem prišla s cieľom, aby som našla jedno z Jeho prisľúbení – „DÁM SA VÁM NÁJSŤ.“ Prísť na úplne neznáme miesto s dosiaľ až tak veľmi nepoznanými ľuďmi a s cieľom hľadať Jeho tvár by moja kamoška nazvala šialenstvom, či istým druhom bláznovstva.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Možno som tu naozaj len kvôli slobode. Totálneho oslobodenia sa od problémov, od istých závislostí, či získať konečne slobodu v samotnom najhlbšom bode môjho vnútra. Veď vlastne On sám mi povedal, že sa nemusím báť, lebo je stále so mnou, aby ma oslobodil.

A je tu so mnou predsa moje VERÍM, že dostanem všetko, za čo sa modlím a za čo prosím. Všetko mi bude dané, keď zanechám všetko a budem Ho nasledovať, Jeho kráľovstvo.

Zanechať aj strach z neprijatia kvôli hriechu s veľkosťou XXL, veď on predsa neprišiel za modelkami, či hercami, ktorí to dotiahli až na Hollywood...ale za obyčajnými malými hriešnikmi, ktorí pred Ním vyznajú svoju bezmocnosť. Takúto ma prišiel zavolať môj Boh práve teraz na tomto mieste, aby ma raz ak ako aj Teba mohol pred seba postaviť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Som vďačná, že môžem písať o veľkosti Jeho celom... veď mi dal predsa privilégium byť Jeho Božou dcérou, lebo som bola vzácna a drahá v Jeho očiach a On si ma rovnako ako aj ja Jeho veľmi zamiloval...

Ivona Roncová

Ivona Roncová

Bloger 
  • Počet článkov:  8
  •  | 
  • Páči sa:  0x

"Ale tí, čo očakávajú Hospodina, dostávajú novú silu, vznášajú sa na krídlach ako orly, bežia, a neslabnú, chodia, a neustávajú." Iz 40, 31 Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

712 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu