Zhrnutie sveta Bitcoinu a možných zárobkov

Toto je zhrnutie všetkých mojich článkov, a celkový postup ako asi začať. Kedže je možné vidieť, že kurz ide hore tak ako som v posledných článkoch predpokladal, verím že tieto investície budú naďalej výhodné.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Ako prvé čo je potrebné, je vytvorenie si peňaženky. Ja osobne využívam online službu blockchain.info. Tam dostanete adresu (napr. 1JGDdR7wL3DeGBYz1GwpGVMnaE2tvTwV7t ), na ktotú je možné prijať BTC (Bitcoiny). Sú tri možnosti, ako nejaké tie BTC získať:

1. Využitím free faucetov, ako napr. freebitco.in, ktorý sa ale aspoň mne osobne nezdal nejaký zaujímavý, kedže viac ako 1€ nezískate ani za týždeň. :D

2. Zakúpením BTC priamo na stránke blockchain.info, kde je ich možné zakúpiť pomocou platobnej karty alebo bankového prevodu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

3. Pre mňa osobne sa zdá tento najvýhodnejší. Je to spôsob, kde investujete do ťažby Bitcoinu, teda po zakúpení ťažobného výkonu sa Vám budú vracať BTC. Je to výhodnejšie pretože síce ich nedostanete hneď, ale viac. Preto sa mi to zdá aj ako výhodný spôsob investície. A vlastne, kde sa to dá? Ja osobne preferujem stránku hashflare.io, ktorá mi zarába najviac a spoľahlivo. Support je naozaj na úrovni a je to firma ktorá má reálne budovy v Estónsku.

A čo s BTC, ktoré už máte? Ak sa pýtate aké majú využite, dá sa nimi platiť napríklad na Steame, na Amazone alebo po novom aj v slovenskej Alze.

Dúfam, že Vám toto krátke zhrnutie pomôže :-)

Samuel Krempaský

Samuel Krempaský

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som mladý chalan ktorý rád trávi čas online na internete a baví ho tvorba webov či všetky spôsoby ako zarobiť :-) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
SkryťZatvoriť reklamu