Ako som investoval do ťažby Bitcoinu

Na začiatku to boli mizerné čiastky, no časom som zistil, že sa to naozaj oplatí. Už v priebehu roka sa dajú získať investované peniaze a ďalej mať pasívny príjem. Ako to vlastne funguje?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

V poslednom blogu som písal o možnostiach získania nejakých Bitcoinov či Satoshi. Sú to ale malé “zárobky” a sú asi zbytočné. Ja som si toto povedal tiež. Preto som začal blúdiť internetom a našiel som toto. Hashflare.io je web kde je možné investovať do ťažby Bitcoinu. Takisto ako možno teraz váhate Vy, som váhal aj ja no skúsil som to. Na začiatku to boli mizerné čiastky, no časom som zistil, že sa to naozaj oplatí. Už v priebehu roka sa dajú získať investované peniaze a ďalej mať pasívny príjem. Ako to vlastne funguje?
Po registrácii som si zakúpil ťažobný výkon. Ja som platil kreditkou no dá sa aj prevodom či Bitcoinami. Po platbe mám so spoločnosťou uzavretý kontrakt. Nie je časovo obmedzený, jednoducho do nekonečna. Do nekonečna budú ťažiť za mňa. Určite si hovoríte – hlúposť, niekto bude doživotne robiť za Vás. Ale nie, zo všetkých zárobkov platíte “daň” za energie a údržbu. Toto je ich zisk.
Časom som zisťoval že sa to naozaj oplatí, a kedže myslím aj ja na lepšiu budúcnosť, neváhal som a zakúpil som si viac ťažobného výkonu. Dúfam, že Bitcoin bude čím ďalej tým viac bežnou súčasťou života a ťažba bude čím ďalej tým viac výnosnejšia. :-)

Samuel Krempaský

Samuel Krempaský

Bloger 
  • Počet článkov:  11
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som mladý chalan ktorý rád trávi čas online na internete a baví ho tvorba webov či všetky spôsoby ako zarobiť :-) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu