reklama

Americkí vojaci zaútočili na predajňu Billa vo Zvolene.

Od imperialistov ju zachránili statoční policajti, inak by možno ľahla popolom aj s egom Uhríka !

Americkí vojaci zaútočili na predajňu Billa vo Zvolene.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (24)

"Tak toto už neututlajú", všetko je na kamerách, dušoval sa Uhrík. Určite nie, ak si to zoberie pod patronát ten správny človek a zabezpečí "útoku" správne nasmerovaný piár... Čo sa to tam vlastne stalo ?

Nezávislé informácie hovoria, že sa v nedeľu, 21.5.2023 v priestoroch predajne Billa vo Zvolene nevhodne správali dvaja podgurážení americkí vojaci, členovia protivzdušnej obrany na Sliači. Nevhodne a hlučne po sebe vykrikovali. Zasahovali policajti a museli ich vyviesť von. Toto sa stalo v skutočnosti. Ochrankár potvrdil, že hádka bola výlučne medzi nimi dvoma a vyzeralo to na možnú bitku. Preto radšej volali políciu. Zaslúži si pochvalu, zasiahol preventívne a správne.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A musím jedným dychom dodať, že tí dvaja sú hlupáci, je nevyhnutné ich čo najskôr nahradiť inými, ktorí vedia koľko potrebujú na to aby sa ožrali, dokážu si chlast dopredu zabezpečiť a ožrať sa v tichosti niekde na lúke pri salaši nad areálom kúpeľov.

V minulosti už jedného poslali domov pre hádku s občanom Banskej Bystrice, tiež v opitosti. Opitý človek je vec jedna a oni zrejme ani nechápu, čoho všetkého sú schopní niektorí ľudia, na Slovensku. Žiadalo by si to zrejme výraznejšiu osvetu v ich vlastných radoch aj v tom zmysle, že táto situácia nie je štandardná, nikto nikoho na ňu nepripravil a predovšetkým oni, cudzí vojaci, musia zachovávať status quo za každú cenu. Blíži sa to k stavu, kedy sú pod dohľadom "Kelišovej partie", čakajúcej na každé zaváhanie. A bude to horšie...

SkryťVypnúť reklamu
reklama

My na Slovensku, deti Tatier a Váhu, nevieme čoho je schopný ožratý človek, hoci aj v obchode. Nemuseli by sme si ani pamäť veľmi namáhať, ale zo zásady to neurobíme, pretože my si zásadne nič pre nás nepríjemné nepamätáme a na svetlo sveta vyjdú prípady, ktoré plnia márnice. Ale to je také našské, slovenské, konvergujúce k ruskej mentalite. My a urobiť chybu, kto to kedy videl ? Uhrík si mal možnosť prečítať zápisnicu a pozrieť kamerové záznamy, presvedčiť sa o skutočnosti. Prečo by to robil ? Mentalita velí vyrábať "penu, nafukovať bublinu", presne na spôsob ruských dezolátov. Namiesto pravdy písal o útoku na predajňu...

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Chyba bola v tom, že nevykrikovali po Slovensky, ale svojou vlastnou hantírkou, čo je pre Kotlebom odchovaného Uhríka, neuznávajúceho holokaust, omnoho väčším problémom. Podobne povinné očkovanie ani v prípade epidemiologickej situácie do úvahy neprichádza, je to na rozhodnutí jedinca. A čo preventívna a kolektívna ochrana ? Mimochodom, medzi ním a Kotlebom žiadny rozdiel nie je, rozdelili ich peniaze a egá.

Správne som porozumel tomu, že tento človek prednášal v Bratislave na vysokej škole 10 rokov ?

Zvolebnieva sa, preto je možné predpokladať, že sa aj na zvolenskom námestí budú konať predvolebné mítingy. Uhrík si nemôže dovoliť neagitovať blízko svojho straníckeho sídla. Má tu dostatočne početnú enklávu a bude zaujímavé sledovať, ako sú všetci sympatizanti a zároveň odporcovia imperialistov triezví, slušní a ľudskí.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Zdroj : Newsfilter denníka "N" a vlastné priame informácie.

Ján Šeďo

Ján Šeďo

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  128
  •  | 
  • Páči sa:  3 888x

Mám bližšie k seniorskému veku ako k mladosti. Život ma vyškolil v každom smere a za svoje názory sa nehanbím. Racionalita a zdravý sedliacky rozum za každých okolností, sú mojimi preferovanými pravidlami. Nestotožňujem sa s vypočítavými prospechármi a sebcami. Tieto atribúty budú sprevádzať aj moje články. Nevyhýbam sa žiadnej pozemskej téme, včítane politiky. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSpoločnosťPolitika

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu