reklama

Cár necestuje, nešoféruje, ľuďom tlačia do hlavy kaleráby.

V Moskve má na streche batériu protilietadlovej obrany, ale frontovej oblasti sa nebojí.

Cár necestuje, nešoféruje, ľuďom tlačia do hlavy kaleráby.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (4)

Bývalý námestník ukrajinského ministra vnútra Anton Geraščenko v súčasnosti živí špekulácie o cárovi a jeho údajných dvojníkoch. Ukrajinský politik na Twitteri zdieľal fotomontáž pozostávajúcu z troch snímok cára, ktoré vznikli s odstupom niekoľkých dní v Moskve, Sevastopole a Mariupole. Tu sú fotografie :

Obrázok blogu

Obrázok č. 1 hore z článku Antona Geraščenka z Twitteru.

Obrázok blogu

Obrázok č. 2 hore, screenshot z 15 sekundového videa Mariupol

Obrázok blogu

Obrázok č. 4 hore, screenshot z 15 sekundového videa Mariupol

Odvoláva na rozdiely v brade a prejav emócie na fotografii zo Sevastopola, akési "stiahnutie brady", zrejme spontánna reakcia v danej situácii. Údajne u cára tieto emócie nikdy nepozorovali. Je fakt, že emociálne prejavy je veľmi ťažké potláčať a vyžaduje si to značnú sebakontrolu.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Ja som z dostupného videa z Mariupolu urobil 2 screenshoty po niekoľkonásobnom opakovaní a zastavovaní. Kvalita nie je najdokonalejšia, ale aj tak sú rozdiely zreteľné. Človek na videu je, dovolím si tvrdiť, mladší, má inak tvarovanú čeľusť. Okrem toho, po dôkladnom porovnávaní ušných bolcov človeka zo Sevastopolu s cárom z Moskvy, akéhosi originálneho znaku každého človeka ako odtlačkov prstov, sú zreteľné rozdiely. Nie výrazné, nakoľko toto je možné chirurgicky upraviť, čo predpokladám že urobili, ale nie dokonale.

Video, ktoré bolo publikované aj v médiách v celej dĺžke, ukazuje nočnú jazdu v aute, kde je vodičom cár. Tu sa mi troška informácie a porovnávanie s dostupnými zdrojmi krížia. Myslím tým na mimovoľné pohybovanie rukami a nohami. Aj záznam zo stretnutia s čínskym prezidentom potvrdzuje, že je cár akousi neznámou silou nútený pohybovať nohami. Vodič auta na videu sa tvári a šoféruje akoby nič, prirodzene. A to s "neposlušnými nohami" je dosť obtiažne.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Napadlo ma ešte, že použitím auta z autoškoly, ktoré má pedále na oboch stranách, by bolo možné riadenie oklamať, ale potom čo tie tváre ? A vôbec, celé to vyzerá na praobyčajný podvod.

Špekulácie ? Možno. Jednoznačné dôkazy chýbajú a rusi ich zaručene nedodajú. Cestovanie paranoidného cára je akosi v rozpore so systémami protivzdušnej obrany na strechách jeho sídla, ktoré dal nainštalovať. Údajne sa presúva extrémne opancierovaným vlakom, čo je v rozpore s vrtuľníkom, ktorý je možné zostreliť aj puškou. Lietaniu sa vyhýba, zo strachu. Rozpory a rozpory.

Tlačia kaleráby im vlastným spôsobom a úrovňou, ale akosi im uniká, že ostatný svet je niekde inde.

Ján Šeďo

Ján Šeďo

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  124
  •  | 
  • Páči sa:  3 774x

Mám bližšie k seniorskému veku ako k mladosti. Život ma vyškolil v každom smere a za svoje názory sa nehanbím. Racionalita a zdravý sedliacky rozum za každých okolností, sú mojimi preferovanými pravidlami. Nestotožňujem sa s vypočítavými prospechármi a sebcami. Tieto atribúty budú sprevádzať aj moje články. Nevyhýbam sa žiadnej pozemskej téme, včítane politiky. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSpoločnosťPolitika

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

3 články
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu