"Čo chceš do pi*i", zahlásil poslanec Drdul.

Dnešné hlasovanie v NRSR bolo okorenené ako sa patrí.

"Čo chceš do pi*i", zahlásil poslanec Drdul.
Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Počas dnešného hlasovania si pán poslanec Drdul, spravodajca Mandátového a imunitného výboru, evidentne neuvedomoval citlivosť mikrofónu a reakciu na nefunkčnosť hlasovacieho zariadenia blízko sediacej poslankyne ošomral po svojom : " Čo chceš, do pi*i"!

Čo k tomu dodať, jednému adeptovi remesla fiškálskeho som v diskusii jeho blogu pred týždňom odporúčal uvážené a priame riešenie jeho problémov na katedre práva v UMB B.Bystrica ( aj iní diskutéri mali podobné názory ), namiesto zúfalých, urazeneckých blogov, so znakmi straty kontroly nad situáciou.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tu máme ďalšieho študenta práva, dokonca poslanca, ktorý evidentne nevie kde sedí a čo robí. Ani po troch rokoch si nezvykol na okolnosti svojej práce, čo potom môžeme od neho očakávať po skončení štúdia v právnickej praxi ?

Nakoniec, čomu sa čudujeme, celkový obraz tejto ustanovizne sa nijako nelíši od poznámky pána poslanca len tak, do éteru. Pokiaľ vedie schôdzu niektorý z podpredsedov, aspoň komunikácia je po Slovensky, ale ak sa k slovu dostane predseda...

Potvrdil to aj dnes, otázku z pléna o detailoch zajtrajšieho programu zodpovedal, akoby ani nemal tušenia, čo sa ide zajtra diať. Je skutočne "v obraze".

SkryťVypnúť reklamu

Zrejme si prehodnotím svoje očakávania od parlamentných prenosov. Začnem ich sledovať, ak už žiadnu inú činnosť si nebudem vedieť zadovážiť, ako zábavnú reláciu, najlepšie náhradu za Mr. Beana, alebo Benny Hilla.

Doplnené : Po opakovanom vypočutí si záznamu sa mi javí, že je to : "Čo sa ti nepáči do pi*i", ale to ani podstatné nie je.

Ján Šeďo

Ján Šeďo

Bloger 
  • Počet článkov:  58
  •  | 
  • Páči sa:  1 288x

Mám bližšie k seniorskému veku ako k mladosti. Život ma vyškolil v každom smere a za svoje názory sa nehanbím. Racionalita a zdravý sedliacky rozum za každých okolností sú mojimi preferovanými pravidlami. Nestotožňujem sa s vypočítavými prospechármi a sebcami. Tieto atribúty budú sprevádzať aj moje články. Nevyhýbam sa žiadnej pozemskej téme včítane politiky. Pred približne 8 mesiacmi som vymazal svoj blog so 170 článkami. Dal som si prestávku a vraciam sa na stránky SME. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSpoločnosťPolitika

Prémioví blogeri

Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

739 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

284 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
SkryťZatvoriť reklamu