reklama

Zjazd KSS pod obrázkami masových vrahov, zobuďte GP !

Komunisti za prítomnosti Danka prekonali všetky hranice cynizmu na zjazde v B.Bystrici.

Zjazd KSS pod obrázkami masových vrahov, zobuďte GP !
Písmo: A- | A+
Diskusia  (34)

Minulý týždeň sa konal zjazd KSS v Banskej Bystrici. Nebolo by to nič mimoriadne, keby sa táto organizácia potomkov najväčších zločincov ľudstva nezhromaždila práve pod ich portrétmi. Aj hosť prišiel, "ozdoba" slovenskej politickej scény, dnes už bývalý kapitán. Svoje sily spojil s komunistami, stalinistickým odpadom spoločnosti. Marx, Engels, Lenin a Stalin, veční patróni slávy a úspechov budovateľskej éry. A úspešnej, obyvateľstvo bývalého Československa by vyvraždili minimálne dvakrát.

Nižšie prikladám obrázky z "rokovacej sály", ilustrujúce ideovú podstatu zhromaždenia. Informácia a obrázky majú pôvod na portáli TOP, tu sú obrázky čistejšie. Link je nižšie :

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

https://www.topky.sk/gl/916431/3428973/

Výzdoba sály odzrkadľuje základné myšlienky existencie tejto organizácie aj v súčasnosti. Mimochodom, už dávno mala byť súdom zakázaná ak nie z iného dôvodu, potom z úcty k obetiam komunistických vrahov. História je pre nich evidentne neakceptovaným faktom.

Obrázok blogu
Obrázok blogu

Že obmedzení členovia KSS nie sú schopní rozlíšiť nebezpečnosť ideológie, to by som už dnes chápal. V našej spoločnosti nie sme schopní rozlíšiť nebezpečnosť množstva omnoho jednoduchších faktov, informácií, denne podsúvaných občanom. Na ochranu demokracie a zamedzenie návratu zločineckých politických organizácií tu máme aj štátne orgány, prokuratúru a OČTK.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Generálna prokuratúra zatiaľ úspešne zatvára oči pred činnosťou dezolátov a ľudí, podkopávajúcich demokraciu v samotnom základe. Ešteže sa našiel mestský poslanec a podáva trestné oznámenie. Bude zaujímavé sledovať ďalší vývoj tejto kauzy a bolo by žiaduce, keby vyústila do zákazu činnosti KSS a jej ideologicky podobných zločineckých organizácií, existujúcich na historických platformách.

Zobudí sa GP, alebo kto a ako ho môže donútiť ukončiť ignorovanie faktov a zároveň donútiť ho konať ? On sám je naklonený tejto chorej ideológii, čo dokázal návštevou rusov a podpisom zmluvy o spolupráci s ruskou GP v čase tesne pred útokom na Ukrajinu. On to sám od seba nikdy neurobí.

Ján Šeďo

Ján Šeďo

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  181
  •  | 
  • Páči sa:  7 051x

Mám bližšie k seniorskému veku ako k mladosti. Život ma vyškolil v každom smere a za svoje názory sa nehanbím. Racionalita a zdravý sedliacky rozum za každých okolností, sú mojimi preferovanými pravidlami. Nestotožňujem sa s vypočítavými prospechármi a sebcami. Tieto atribúty budú sprevádzať aj moje články. Nevyhýbam sa žiadnej pozemskej téme, včítane politiky. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenáSpoločnosťPolitika

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

79 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

747 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

292 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu