Vyhodené peniaze

Tak, toto ma už dojalo. Cez predľžený víkend sme sa rozhodli, nakoľko bolo dobré počasie, rekonštruovať strechu na rodinnom dome. Všetko išlo podľa plánu, nová strecha nadobúdala nový vzhľad, až prišlo veľké prekvapenie.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

Pointa tohto prekvapenia spočívala v tom, že celý špinavý som sa rozhodol ísť osprchovať.
No voda tiekla len tak, že som sa len ledva stihol umyť. Pred rokom obec investovala do vodovodu rádovo niekoľko miliónov korún. To bolo radosti, veď starosta obce bol v parlamente, zohnali sa preto chýbajúce peniaze, vodovod sa zrekonštruoval a vodu nemáme. Skutočne super investícia. V miestnom rozhlase vyhlásili občanom, že voda sa bude zastavovať v nočných hodinách, v dôsledku nedostatku vody vo vodojeme(samozrejme to bolo vyhlásené v strede týždňa a doobedu, aby občania, ktorí pracujú v meste, o tom nevedeli). Neviem akú to má logiku, zastaviť vodu na noc (z dôvodu naplnenia vodojemu), keď v noci 99% obyvateľov obce vodu nepúšťa. Vodojem by sa asi naplnil aj tak. Ale to je asi len môj názor laika, asi tomu dosť dobra nerozumiem, no aj tak si myslím, že nám voda skôr uniká niekde preto, lebo niekoľkomiliónový vodovod je asi už deravý, preto to nočné zastavovanie. Chcel by som kompetentným preto otvoriť trocha oči, nech sa nad tým trocha zamyslia, veď občan nie je slepý, a ešte teraz pred voľbami.

Martin Semanco

Martin Semanco

Bloger 
  • Počet článkov:  16
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Podľa priateľov, workoholik - ktorý si vždy nájde nejakú prácu, aj keď nemusí. Zoznam autorových rubrík:  HaburaKultúraSúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
SkryťZatvoriť reklamu