Rakovina zvaná TikTok

Zvykli sme sa YouTuberov, ktorí vo videách jedia kapsle do pračky, na influencerov, ktorí lakajú deti do sekty,

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

aj na Zuzu Plačkovú. Mysleli sme si, že nás už nič neprekvapí. A v tom momente sa na scéne objavil TikTok.

Sociálna sieť TikTok patrí medzi najpopulárnejšie na svete. Túto primitívnu sociálnu platformu má momentálne vo svojom telefóne nainštalovanú vyše miliarda ľudí na celom svete. Čo je veľmi smutné zistenie.

Na TikToku si môžete vytvárať svoje vlastné videá, ktoré majú dĺžku od 3 do 60 sekúnd. Lebo keby toto mučenie trvalo viac ako minútu, vypili by ste Savo a potom by ste ešte pre istotu skočili z okna. Hemží sa to tam dospelými ľudmi, ktorých mentálna kapacita ostala na úrovni 6 ročného dieťaťa a mladými dievčatami a chlapcami, ktorí sú ochotní pre svojich 5 minút slávy urobiť čokoľvek. Vyzývavé pózy a vulgárne gestá tam nájdete často. O čom veľmi dobre vedia aj pedofili a táto platforma sa pre nich stala doslova rajom. Neraz sa stalo, ako pod profilom 13 ročného chlapca s rakovinou vystupoval práve pedofil a kontaktoval tak mladé dievčatá a lákal od ich polonahé fotky alebo prosil o osobné stretnutie. Mimochodom, zaregistrovať na túto sociálnu sieť sa môžete až po dovŕšení trinásteho roku života, ale veľmi dobre vieme, že dnes už sedem ročné dieťa ovláda svoj mobilný telefón lepšie ako jeho rodič. Zároveň niekoľko médií, ktoré mapujú dezinformačnú scénu, informovalo, ako sa dezinformátori a hoaxeri zamerali postupne aj na túto platformu a tak už aj tam nájdete zaručené informácie o plochej Zemi.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Slovenský YouTuber Duklock prednedávnom vo svojich videách upozornil na relatívne známeho slovenského TikTokera Adriána Figu.

Adrián Figa je 28 ročná pomätená existencia, ktorá vystupovala asi vo všetkých primitívnych reality shows, ktoré poznáme. Od SuperStar až po psiu mater. Nikde veľmi prekvapivo neuspel a tak sa tento dospelý chlap zameral práve na TikTok. Jeho video, kde spieva o kukurici v konzerve má neuveritelných 2,8 milióna videní. Ano dámy a páni, ľudia vo voľnom čase kukajú na týpka, ktorý falošne spieva o kukurici, slanine, pepsi cole alebo o čaji. Na tom by nebolo v podstate nič nezvyčajné, každý máme svoje úchylky, ale práve Duklock vo svojom videu uvádza, ako disponuje súkromnými konverzáciami, kde si mal údajne 28 ročný Adrián Figa dopisovať s neplnoletými dievčatami. S týmito dievčatami Figa komunikoval, povedzme, že dosť nevhodným spôsobom. Na čo zareagoval následne aj samotný Figa a jeho obhajoba znela dosť zvláštne. Konkrétne povedal: „Ja som im prvý nenapísal“. Ehm, dobre teda.

SkryťVypnúť reklamu

Von sa dostali aj videá, kde Figa doslova slintá nad mladými dievčatami. Len tak od oka tipujem, že k ničomu inému ako k slintaniu sa za celý život ani nedostal. Keď sa na Figu pozriete na internete, tak si o ňom musíte pomyslieť, že je minimálne mentálne zaostalý, to však nemôže byť ospravedlnenie za jeho nevhodné chovanie na internete.

Ako správanie Adriána Figu vyhodnotí polícia to už nechajme na ňu. Každopádne, Figa nám poslúžil ako pekný príklad, ktorý nám ukazuje, aké rôzne existencie sa na internete objavujú, majú dokonca úspech a tým pádom sa pre deti zdajú „príťažlivé“. Internet je doslova plný sexuálnych predátorov a preto hlavne rodičia by sa mali občas svojho dieťaťa opýtať, kto je momentálne jeho nový idol alebo s kým na internete komunikuje. Zabránia tým možno tomu najhoršiemu.

SkryťVypnúť reklamu

Naďa Serafínová

Naďa Serafínová

Bloger 
  • Počet článkov:  37
  •  | 
  • Páči sa:  481x

Adiktologička, blogerka a tak :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

SkryťZatvoriť reklamu