Deň D...vlastne A, ako Assessment alebo Au, moje nohy!

Shit, shit, shit, do čoho sme sa to zas dostali.... Sedíme v „lobby“ krásneho hotela v centre Brna, našťastie len o ulicu, dve, od bytu nášho hostiteľa, ktorý po noci originálnej trúbiacej serenády zo sedacej časti nám ráno so zal

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Shit, shit, shit, do čoho sme sa to zas dostali.... Sedíme v „lobby“ krásneho hotela v centre Brna, našťastie len o ulicu, dve, od bytu nášho hostiteľa, ktorý po noci originálnej trúbiacej serenády zo sedacej časti nám ráno so zalepenými očami zaželal veľa šťastia a opäť upadol do kómy. No sme vďačné, že sme mali aspoň kde hlavu skloniť:D.

„Sis, tie sprosté topánky ma ukillujú...“, zakvíli Kristi a snaží sa ich nenápadne vyzuť, aby sa nepovedalo. „Lol, a to sedíme, si predstav, čo to bude v nich stáť, wtf...“, odpoviem a začínam byť nervózna. Naokolo sa to začína zapĺňať ďalšími babami v drdoloch, sačkách a takých opätkoch, že len obe kukáme. Okej, priznávam za nás obe, niekedy sme ako chlapi. Správame sa ako chlapi, pijeme ako chlapi, rozprávame občas neslušne, aj si ponadávame, no čo. Ale vieme byť aj za dámy, keď treba. A to treba TERAZ. Takže sa vystrieť, obuť si naspäť tie topánky a úúúsmev!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Hm, ale na to, že je to najväčšia letecká spoločnosť v arabskom svete...no...do reklamy bůhvíco nedávajú. Jeden úbohý nápis Emirates a toť vsio. Žiadne iné pútače, ani označenie, kam vlastne v tomto hoteli ísť... Kde sa koná Assessment day?!

Počkať, všetci sa akosi začali hrnúť dole, vyberáme sa tam aj my dve s našimi kufríčkami, kde máme nahádzané rifle, tričká, bundy a normal čižmy, veci, v ktorých sme sem docestovali zo Slovenska. Aha, tu je to! O poschodie nižšie je konferenčná miestnosť, stoličky a plátno. Wau, okej, tak je to napokon pekne pripravené, určite teraz nabehne zo 4-5 pracovníčok Emirates v tých pekných uniformách a budú sa nám venovať, lebo keď prejdem pohľadom po miestnosti, zišlo sa nás tu určite vyše 150... Takže isto sa nám budú venovať viaceré.... A nie....táto....JEDNA....drobná....nenápadná.....v nohavicovom kostýme oblečená.....slečna. W......T....FUCK?!

Silvia Hlúchová

Silvia Hlúchová

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Má sedemnááásť a chôdzu že-, eh, nie, má 25 a chôdzu letušky, rada sa smeje (rehoce), neplánuje, lebo to nevie, vylietava a pristáva, berie, čo život dáva (a pýta viac), a o tom všetkom píše:).Píšem hovorovým štýlom, používam anglické výrazy, slang, aj vulgarizmy. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu