Je v tom psychika? Telesný problém? Vážne netuším...

Som v bode svojho života, keď vážne neviem, čo so sebou.. Teda dnes to chvíľku viem, lebo som si prečítala článok o panickej poruche a našla som sa v ňom, lenže viem aj to, že....

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

lenže viem aj to, že príde chvíľka, keď ma opäť zabolí v bruchu alebo v hlave a ja budem zase presvedčená o tom, že umieram na smrteľnú chorobu a zajtra pôjdem otravovať moju pani doktorku, aby ma poslala ku gastroenterológovi a neviem ešte kam všade, potom budem zdesená čakať na vyšetrenie, že čo mi preboha zistia, potom zase budem zdesene očakávať výsledky vyšetrenia a ak čistou náhodou neobjavia nič, čo vo mne nemá byť - nevadí, ja prídem maximálne o týždeň zase s niečím ďalším. 

Takto už fungujem asi mesiac, začalo to jednou príhodou s búšením srdca, ktoré ma v noci vydesilo a odvtedy mam návaly tepla, krúti sa mi hlava, istý čas ma bolievala (teraz ju vystriedalo brucho, aby to nebola taká nuda) a to búšenie býva niekedy také intenzívne, že mám pocit, že to chúďa srdce ani nevydrží (čuduj sa svete, doteraz vždy vydržalo). Akurát raz už to trvalo tak dlho, že som sa zdvihla a šla na pohotovosť, kde mi spravili EKG, zmerali tlak, vzali krv a zistili veľké NIČ. Akurát som dostala na cestu tabletku Neurolu a do žily Magnézium. Neskôr som absolvovala preventívku, kde sa nezistilo opäť skoro nič, akurát nízke hodnoty železa - takže som bola opäť na pár milosrdných dní v pohode, zase bol život krásny, dostala som tabletky železa a zodpovedne ich doteraz papám. No lenže, čo čert nechcel, dostavili sa moje stare známe návaly tepla, ktoré keď som zadala do googla, neboli príznakmi anémie a mňa opäť zachvátila panika ako svet, lebo môj milý google mi oznámil, že návaly tepla sú príznakom nádorov, takže som začala mať návalov ešte 5x viac a svet sa mi asi po 4x zrútil ako domček z karát. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A dnes... Dnes som si prečítala článok o panickej poruche a skrátka je to o mne, ale ešte dnes večer pred spaním ma moja zradná psychika presvedčí o opaku a zajtra huráááááá k doktorke.

Simona Bratkova

Simona Bratkova

Bloger 
  • Počet článkov:  1
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Som zena, matka, manzelka, sestra, dcera, svagrina a relativne stastny clovek :) Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

717 článkov
SkryťZatvoriť reklamu