Lebo používam rozum a nerád žeriem hovná.

Hneď v úvode sa musím ospravedlniť za pomerne dosť pejoratívny nadpis tohto článku, ale nenapadlo ma nič výstižnejšie, čím by som mohol pomenovať text venujúci sa náckom, pravičiarom, nacistom, fašistom, neonacistom, rasistom a pod. Názvov je veľa, ale pokiaľ by som to chcem dobre zhrnúť nič presnejšie, ako vulgárne pomenovanie pohlavného ústrojenstva ma žiaľ nenapadá. Nazvem ich radšej pravicovými extrémistami.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (12)

Kebyže rozoberieme ich ideológiu a pomôžeme si rôznymi vedeckými prácami biológov, historikov, psychológov, sociológov a pod. tak sa dostaneme k v nadpise spomínanému produktu. Veď ako môže niekto povedať, že multikultúrna spoločnosť je hlúposť. Pozrime sa na túto viac než komickú hlášku z bližšia a ignorujme pseudoargumenty o strácaní vlastného národného povedomia, kultúry a pod. Kebyže nefunguje tzv. multikulti spoločnosť, tak v tom prípade by sme ešte s palicami naháňali srnky po lesoch a oheň kládli výlučne pomocou paličiek. O písme ani nehovorím. Niekto kto rád verí bludom zabúda na fakty, ktoré jednoducho existujú a nedajú sa prehliadnuť. Ide hlavne o to, že keby neexistovalo nejaké to učenie sa od iných národov, alebo kultúr tak sme možno niekde v staroveku, pretože iba mizivé percento vynálezov pochádza zo Slovenska. Veď vie si niekto z Vás predstaviť život bez mobilu, internetu, plynového sporáku, mp3, elektriny, auta, vlaku, lietadla, počítača, zapaľovača, alebo dokonca domu, či bytu? Asi ťažko. Toto všetko sú vynálezy, ktoré nepochádzajú zo Slovenska. Tehlové domy by na Slovensku neboli nikdy. Len by sme primitívne lepili bahno a drevo s kameňmi a modlili sa, aby to vydržalo. Je viac než komické pozerať sa na nácka, ktorý je neskutočne pyšný, že má na sebe bundu Thor Steinar, pričom títo odporcovia multikulturality zabúdajú na to, že tieto bundu sú po novom vyrábané v Turecku. Tu nejde iba o oblečenie, ide tu o to, že dennodenne používajú veci, ktoré so Slovenskom nemajú nič spoločného. Myslím, že toto dokonale stačí na to, aby sme mohli prehlásiť, že monokultúra je nonsens, ktorý aj keby bol v praxi, tak to jednoducho neprežije. Bye bye demagogická utópia.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Európska únia, Slovakštát, holokaust a podobné diskutabilné záležitosti, sú u náckov prehliadkou bludov, nezmyslov, lží a poloprávd. Je mi viac než vtipné keď počúvam o tom aký bol prvý Slovenský štát super a pritom sa pindá na EÚ, lebo kradnea posiela pracovnú silu do iných krajín. Ja nepopieram, že Slovakštát mal výbornú ekonomiku, ale akosi by som nemohol zhltnúť to, že mi za jednu noc z mesta zmizne 150 židovských spoluobyvateľov. Najzábavnejšou vecou je, keď čítam o tom aké to bolo super v rokoch 1939-1945, lebo dávali ľuďom prácu v Nemecku. O áno. Ten istý princíp, len v inej ideológii a náckovia opätovne konzumujú ten črevný produkt. Počúvam to, že Európska únia je škodlivá a podobne. Ja uznávam, že to všetko má mnoho negatív, ale treba sa pozrieť na druhú stranu. Školy by sa bez eurofondov neprerábali, ani cesty, ani kultúrne centrá. A nechcú naši pravicovo orientovaní ľudia vzdelanú spoločnosť, s dobrou infraštruktúrou a kultúrnou vzdelanosťou? Zase ma napadá obrovský otáznik. Rovnako ako pri vetách o utláčaní ich práv, pričom sa oháňajú demokraciou, ale zabúdajú, že štát s ktorým sympatizujú, nemal v sebe štipku demokracie. Opozícia bola potlačovaná. Opäť sme v slepej uličke. Poďme sa opäť rozbehnúť hlavou proti múru a tvrďme, že holokaust je výmysel a opierajme sa o pár výpovedí ľudí a o to, že sčítania židov pred a po vojne sa moc nemenia. Výborne som sa zasmial, keď som počul o tom, že židia si kúpili ľudí, aby klamali o koncentrákoch. Preboha ako si niekto môže kúpiť desaťtisíce ľudí? Nie je pravdepodobnejšie to, že kúpili len pár jedincov, ktoré tieto zverstvá vyvracajú? Ako niekto môže veriť sčítaniam ľudu pred vojnou, keď je jasné, že drvivá väčšina Židov sa chcela zachrániť tak, že sa začali hlásiť ku kresťanom? Demagógia za demagógiou.

SkryťVypnúť reklamu

Rasizmus a židovská nadvláda. „Milujem“ prejavy antisemitizmu opierajúce sa o „nadvládu Židov.“ Kebyže si zrátame koľko kresťanov a koľko Židov sa nachádza vo vysokých postoch tak myslím, že kresťanov bude oveľa viac. Mne je úplne jedno či je nadomnou kresťan, moslim, vyznávač židovského náboženstva, alebo ktokoľvek. Keď sa dostal hore tak musel byť šikovný a to je podstatnejšie ako vierovyznanie. Toto je len jednoducho závisť ľudí, ktorí nikdy nič nedosiahnu. Ďalšou úsmevnou tézou náckov je rasizmus. Každý jeden sofistikovaný vedec vyvrátil to, že ľudský charakter závisí od príslušnosti k etniku alebo rasovej skupine. To si už môžeme porovnávať chodidlá a podľa nich triediť spoločnosť na dobrých a zlých. Každý vie, že charakter človeka je ovplyvnený rodinou, okolím kamarátmi a podobne a určite nesúvisí s farbou pleti. Odkiaľ berú pseudonárodniari tieto výmysly veruže neviem, ale zdroj musí byť trošku na hlavu postavený.

SkryťVypnúť reklamu

Nedá mi nespomenúť ešte jeden špeciálny bonbónik a to Radovana Novotného, ktorý je zakladateľom NSS a pri jednom z pochodov sa vyjadril, že to je pochod všeobecne proti násiliu. Je to celkom haluz pozerať na náckov pochodujúcich proti násiliu a ešte väčšia sranda je, keď človek číta texty skupiny v ktorej Novotný hrá a dočíta sa tam o velebení organizácie Combat 18, ktorej teroristická činnosť má na svedomí niekoľko životov. Veruže je to bojovník za mier aký ma byť.

Mňa osobne mrzí, že sa hlavne mladí nechajú zlákať týmito myšlienkami. Vidím to aj na svojom okolí keď ľudia prešli na druhú stranu a človeku sa ani nepozdravia. Nuž ako chcú. Ja netoleranciu tolerovať odmietam. Ostanem tam kde som a nikto nikdy ma nepresvedčí o opaku, lebo ja používam rozum a nerád žeriem hovná, ktorých majú náckovia plnú hubu vďaka tým ich múdrostiam.

Erik Skácal

Erik Skácal

Bloger 
  • Počet článkov:  12
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Viem, že nenájdem spôsob ako všetky problémy riešiť, ale aspoň na ne upozorním a nezatváram pred nimi oči. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu