Bežíme, bežíme denne aspoň chvíľu

Nechcela som dávať názov Druhý aby to nevyzeralo ako rozpočítavanie na hodine telesnej výchovy, však to poznáte prvý, druhý.......atď. Napriek tomu musím k môjmu blogu Prvý čosi napísať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Pochválila som sa drahému a ten len skonštatoval: "Deťom to neukazuj" Hmmm, no pekne.

A čo si čakala moja? Krémeše? (nie Lydush, ozaj nie) a ani som nemala v pláne im to ukazovať, veď titul "matka roka" už mám za to, že sa dokážem v mojom veku zabávať na verejnosti, napr. keď je v meste na Hlavnej koncert . Podľa mojich drahých dcér som žila totižto v stredoveku. 

Ale vrátim sa k téme, pred chvíľou som sa vrátila, ubehla som svojich 6 km (zatiaľ). Behať som začala v lete, predtým som roky chodila "chodiť. Seba samu seba som celý čas presviedčala to stačí, že sa musím "šetriť" veď chôdza je takmer adekvátna behu. K behu ma nakopol môj drahý manžel. Musím priznať, že mi pomohol a poradil ako na to, tak som k chôdzi pridala postupne beh. Nebudem rozpisovať ako, dôležité je, že dokážem dnes zabehnúť svojich pár km.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Bežím, bežím, resetujem mozog, hlavu a telo premýšľam o všeličom. V duchu vyriešim veľa, vymyslím jednoduchý rýchly obed, napíšem skvelý blog, vymyslím super duper podnikateľský plán a upečiem najzdravšie koláče. Určite budú len zo špaldovej múky,ovsených vločiek alebo cukety, lebo to je teraz in. Moje deti sa už boja jesť aj mäso aby nebolo z cukety, neveria mi som, proste zdravá mama. Ale veď raz mi za to poďakujú. 

Za posledný rok sa v mojom pracovnom živote udiala zásadná zmena, nechcem sa tu ľutovať ani vypisovať o tom aké je náročné nájsť si prácu v mojom veku. Každá zmena nás niekde posúva, mňa teda určite. Veď aha, kde som, píšem blogy. 

SkryťVypnúť reklamu

Prechádzala som si blogy na stránke a našla som blog s titulom: Včelárová žena“ Bože to je o mne? Ako to vedia? Prečítala som si krásny blog o Agáte. Ja som včelárová žena už dávno ale za posledný rok (to tie pracovné zmeny) je zo mňa už takmer aj včelárka. Pričuchla som k včelárskej robote, je to pekná drina. Výsledok už je sladší a stojí za námahu. 

Je to jedna zo zmien v mojom živote, pre mňa však nesmierne dôležitá, Nestrácam sa, nekončím bežím ďalej. Bežíme, bežíme denne aspoň chvíľu, áno ja bežím a nielen počas svojich ranných behov ale bežím životom. 

PS: Viete čo je na behu ale najkrajšie? že vnímate svet okolo seba inak, citlivejšie. Minule sa mi prihovorila babka, ktorá ledva chodila či sa môže ku mne pridať. Vravím, že áno samozrejme, obe sme sa rozosmiali.... 

Valeria Sochanova

Valeria Sochanova

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Inšpirovaná Frankie Heck môžem konštatovať, že som hlavne Máma. Mojím svetom je moja rodina, manžel, dve dcéry, fenka Poppy a morča Hugo. Verím v dobro človeka, verím, že všetko čo urobíme či už dobré či zlé sa nám vráti. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

53 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu