Prvý

Prvý? čo prvý ? No môj prvý blog v živote. Nie,nie, počkaj moja, zabúdaš? Jáááj už viem. Už som písala akože blog na mojú veľmo obľúbenú mamičkovskú stránku. Ale toto je naozaj prvý! Vážne, pre mňa určite.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Kým som sa rozhodla, lepšie povedané odhodlala zaregistrovať prešlo pár týždňov. Bože o čom budem písať? O sebe? To asi nie,skôr tak o živote čo žiješ moja. Hm no kto to bude čítať? A či ma vôbec vezmú?

Písať blog mi napadlo počas behu, mozog dostáva hodne kyslíka nuž mi prichádzajú na um skvelééé nápady. Niektoré sa nedajú realizovať ale písať hádam zvládnem, rozprávať viem a veľa (bývali kolegovia potvrdia). 

Tak idem nato. Na začiatok hádam trochu o mne. Volám sa Valéria, v tejto modernej dobe už len Val. Ako malá som svoje meno nenávidela, že Valika, čo už je toto za meno! Mama mi tvrdila, že je talianskeho pôvodu len aby mala odo mňa pokoj. Poznáte to obdobie keď riešite nielen svoj vzhľad ale hnusné meno? Tak to už mám za sebou, však bolo načase! Už mám 46 rokov a vlastnú rodinu. Dve deti, manžela, psa a morča menom Hugo. (mali sme aj iné zvery ale o tom inokedy) Teraz riešim mená svojich detí ja, najmä mladšia občas príde, mamíííí prečo som Tamara? Buď rada, že nie si chlapec moja, bola by si Timur. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Staršia rieši pre zmenu farby, meno už jej snáď nevadí. (btw volá sa Emma, s dvomi mm) Teraz je predmetom jej ranných stavov ružová farba. Z ničoho nič má pocit, že má všetko oblečenie ružovej farby. Dnes ráno vystrájala takmer pol hodinu kvôli vetrovke, ktorá je podľa mňa oranžová. Do školy odišla v mojej bunde, farba: čierno-biela. Dúfam, že ak prežijem pubertu svojich detí dostanem Nobelovu cenu mieru. 

Ale chcela som hlavne o sebe niečo, z vyššie napísaného je jasné, že som hlavne mama. Baví ma veľa vecí, rada varím, pečiem a rada jem. Mám rada sitcomy, hudbu a dobré filmy a teraz už aj písanie.

Valeria Sochanova

Valeria Sochanova

Bloger 
  • Počet článkov:  7
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Inšpirovaná Frankie Heck môžem konštatovať, že som hlavne Máma. Mojím svetom je moja rodina, manžel, dve dcéry, fenka Poppy a morča Hugo. Verím v dobro človeka, verím, že všetko čo urobíme či už dobré či zlé sa nám vráti. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

43 článkov
SkryťZatvoriť reklamu