O tom, kto som

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)
Žijem za vlastným sklom. Vo vlastnej realite.
Žijem za vlastným sklom. Vo vlastnej realite. (zdroj: -ja-)

Niekedy nemám chuť vidieť známu tvár. Len sa prechádzať po meste, môcť si odpľuť, keď budem chcieť, zahrešiť na tento svet, nadýchnuť sa vzduchu, tancovať počas červenej na semafore... a nemať tú blbú myšlienku v hlave, že ma niekto uvidí. Niekto, kto ma "pozná"... A zbaviť sa tak toho odporného pocitu, keď rozmýšľam, čo si ľudia myslia. Viem, že by som nemala ale neviem sa zbaviť toho môjho druhého ja - "Edmunda". Hej, volá sa Edmund, Ed, Edy... aj Muďo, ale to už, keď je veľmi zlý.

Mať tak neviditeľný plášť, či čarovný prútik. Odmala som snívala o Harrym, ako o budúcom mužovi. Skôr kvôli výhodám, než kvôli jeho osobnosti. Keď som o ňom prvýkrát počula, mala som krátko pred jedenástimi narodeninami a ako každý fanatik do Potteroviek, som čakala list z Rokfortu. Najradšej by som o sebe tvrdila, že som ten najväčší fanúšik ale viem, že to tak nie je... ešte nemám slipy s Dumbledorom!

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Zmiznúť. Niekedy o mne iní hovoria ako o Klaudii v krajine zázrakov a musím priznať, že sa tak neraz aj cítim. Vraj som príliš zasnívaná a nežijem v realite... a čo? Mne je fajn. Veď čo by to bol za svet bez lietajúcich plachiet?

Som v tom, že môj život niečo znamená. Ak to, že mám ostatným ukázať ako sa nemá žiť, beriem.

A prečo Edmund? Neviem...

P.S. Neviete, kde zoženiem slipy s Dumbledorom?

Klaudia Sokolová Mihoková

Klaudia Sokolová Mihoková

Bloger 
  • Počet článkov:  5
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Animal.Momentálne som študentkou Evanjelickej spojenej školy v Prešove - zložka Evanjelické kolegiálne gymnázium. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
SkryťZatvoriť reklamu