Ako sa zabávajú prešovskí bojovníci?

........................V núdzi spoznáš priateľa a na párty UNIPO Warriora. ........................

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Sú hluční, no náležite okolnostiam. Vysmiati, no s tým najpozitívnejším úsmevom. Vtipní, napriek tomu duchaplní. Na parkete huncútski chlapci, no v drese UNIPO Warriors sebaistí muži. To sú oni, hokejoví reprezentanti Prešovskej univerzity, ktorí na včerajšej UNIVERSITY OPENING NIGHT ukázali, ako sa vedia baviť a tancovať nielen na ľade, ale aj na parkete! 

Časť tímu hokejového klubu UNIPO WARRIORS
Časť tímu hokejového klubu UNIPO WARRIORS (zdroj: all4event)

Hudba fičala v plnom prúde, keď sa zrazu kráčajúc na parket skrz PKO objavila krásna klubová PR&Marketing managerka Aďka Čajová spolu s tímom UNIPO WARRIORS. Musím uznať, že boli neprehliadnuteľní, veď ako inak – vyštafírovaný, navoňaný a vyfešákovaný úsmev za úsmevom oblečený v drese, kto by si ich nevšimol. To je on! Prešovský Warrior. A za ním ďalší a ďalší. Spoločne si vybehli na pódium, kde zožali celkom pekný potlesk spolu s xyz obdivných, iskrivých a tiež roztúžených pohľadov. Tanečný parket plný zabávajúcich sa študentov ukázal, ako sa z prešovskej hokejovej reprezentácie teší, a tiež potvrdil, že UNIPO WARRIORS o fanúšikov nemajú núdzu! Tancovali všetci spoločne, výkriky, smiech, radosť a patrične super nálada celého PKO svedčila o super zábave, ktorá sa o to viac rozprúdila s príchodom hokejistov. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Chlapci zároveň potvrdili, že sa vedia odviazať a zabaviť aj v decentne odviazanej nálade, no šialené opité rošambo by ste od nich čakali márne. Fotenie tímové, ale aj spolu s fanúšičkami, rozhovory pre Televízia Mediálka (https://www.facebook.com/TVMedialka/), minimálne jeden, dvaja reprezentanti stále nahodení v drese nielen s adrenalínom, ale aj nejakým tým tanečným rytmom v krvi. 

Najdôležitejšie zistenie večera - nielenže vedia hrať super hokej, oni vedia aj super tancovať! A uznávam, naozaj vedia. Kondička sa nezaprie, kondičný tréner môže byť na chlapcov hrdý. Tanečne sa preskákali až do parádneho upršaného rána, ale nikomu to nevadilo, pretože sa zabávali ako sa na reprezentantov univerzity patrí. Už nie iba ako mediálny zákulisný pozorovateľ a následný „bonzák“, ale po včerajšej párty noci už aj ako oficiálny člen Warriors kolektívu vám môžem s istotou napísať, že hlavným palivom nebol barsaký špiritus, ale tímovosť - kolektivita chalanov! Svedčí o tom aj to, ako ma o pol tretej ráno navliekli do jedného z dresov a famózne vytancovali, no nepochybne nezabudli ani na zvyšnú časť nežného pohlavia na parkete. UNIPO Warriors ukázali a presvedčili PKO o tom, že sa naozaj vedia postarať o fantastickú párty atmosféru! 

SkryťVypnúť reklamu

Možno ak by som včerajšok nevidela a nezažila na vlastnej koži, možno by som bola voči týmto vyjadreniam jemne skeptická. Ale nie som. Práve naopak, som očarená s akou parádou (sme) sa všetci spoločne zabávali. Som očarená akou je hokejový klub UNIPO Warriors podmanivou partiou mladých mužov! Málokedy by ste ich včera zahliadli osamotených, dvaja – traja pokope minimálne stále, žiadne vyvyšovanie sa pred ostatnými či dokazovanie si niečoho, hoc sú to práve oni, ktorí nielen na Slovensku, ale aj v Česku a Poľsku budú hájiť meno Prešovskej univerzity a bojovnosť hokejového klubu UNIPO Warriors. Práve oni včera predviedli prostú zábavu s hokejovou príchuťou. Veľká párty a na nej prostí chlapci užívajúci si študentský život. Užívajúci si vlastnú hodnotu, ktorej však aj na rozvírenom tanečnom parkete pripisujú náležitú závažnosť. A obdobne ako hrajú hokej, rovnako si aj vychutnávajú univerzitné párty – s úsmevom a srdcom.

SkryťVypnúť reklamu

Partyselfie s naj PR&Marketing managerkou nesmie chýbať
Partyselfie s naj PR&Marketing managerkou nesmie chýbať (zdroj: Jakub Mistrík )

Najčerstvejšie informácie o hokejovom klube UNIPO Warriors nájdete na https://www.facebook.com/UNIPOwarriors/?fref=ts

Stanislava Bratková

Stanislava Bratková

Bloger 
  • Počet článkov:  64
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Nič netrvá večne,napriek tomu nikdy nič celkom nezmizne. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

275 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu