Hokejová tlačovka

Tlačové konferencie mávajú zväčša oficiálny nádych, ale po chvíli zvyknú prejsť do zaujímavej diskusie. Samozrejme, záleží od danej témy a dôvodu tlačovky. Ale viete čo je paráda?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Byť v minorite nežnejšieho pohlavia na tlačovke s jemným nádychom testosterónu. Testosterón rozumej len v tom najpozitívnejšom zmysle. Už len preto, že dôvodom tlačovej konferencie bol vstup hokejového klubu WARRIORS Prešovskej univerzity (ďalej len PU) do EUHL. 

Čo je EUHL sa môžete dočítať v predchádzajúcom blogu(http://stanislavabratkova.blog.sme.sk/c/432933/nielen-presov-mas-sa-na-co-tesit.html). Jej zakladatelia Jaroslav Straka a Ľubomír Sekeráš prijali pozvanie a tvorili hlavnú súčasť tlačovky. Tá sa niesla v pozitívnom a pohodovom duchu. Oficiálny reporty z nej si môžete prečítať napríklad aj tu(http://presov.korzar.sme.sk/c/20280497/europsku-univerzitnu-ligu-posilni-presovsky-hokejovy-tim-warriors.html), keďže na tlačovke boli zástupcovia viacerých médií, ale ja Vám ponúknem pohľad na včerajšie príjemné posedenie, dovoľte mi to tak nazvať, keďže atmosféra bola naozaj dobrá, viac človečenský než novinársky. 

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Hneď v úvode otvoril rozpravu dekan Fakulty športu doc. PaedDr. Pavel Ružbarský, PhD., ktorý sa netají bojovným spiritom, ako sám prezradil ,,Keďže sme športová fakulta, chceme vyhrať!“ Všetkým prítomným v miestnosti sa rozžiarili nielen oči, ale aj úsmev na perách. Chuť hrať a vyhrávať je pevný a najdôležitejší základ, najdôležitejšia motivácia, ktorú môže vedenie tímu prešovským hokejovým reprezentantom ponúknuť. A veru, úsmev, ktorý zavládol v miestnosti bol dôkazom toho, že podpora prešovského tímu je naozaj obrovská, pretože ten úsmev nebol len aby bol, ale bol uznanlivý a pokorný zároveň. Veď viete, ten výraz, keď vám niekto povie niečo príjemné, po čom len jemne prižmúrite oči, pretože synchronizujete myšlienky a následne hodnotíte spoločný kladný konsenzus.

SkryťVypnúť reklamu

Ďalším úsmevom prispela aj pani primátorka mesta, Ing. Andrea Turčanová, ktorá vyjadrila radosť z tejto spolupráce, rovnako aj pán rektor univerzity prof. PhDr. Peter Kónya, PhD.

,,Sme šťastní, že UNIPO WARRIORS prichádzajú do EUHL. Je to veľký prínos po hokejovej a rovnako aj univerzitnej stránke“, vyjadril sa s rovnako pozitívnym elánom, prezident EUHL, Jaroslav Straka. Napokon všetky prehovory sa niesli v priaznivej kooperácii všetkých zúčastnených strán.

hore: mediálny tím WarriorsUnipo, dole: vedenie tímu
hore: mediálny tím WarriorsUnipo, dole: vedenie tímu (zdroj: stanislava.bratková)

Bolo citeľné akú má vedenie tímu hokejového klubu UNIPO WARRIORS radosť z novej spolupráce, z budovania naozaj kvalitného nielen športového mena PU, ale predovšetkým z hokejovej ligy európskej kvality, kde si prešovskí bojovníci zmerajú sily a vybijú adrenalín so súpermi zo Slovenska, Česka a Poľska. Ako uviedol generálny manažér UNIPO WARRIORS, RNDr. Adrián Kuba ,,Je to naozaj pestrá spolupráca, kde ide o prienik ligy a zúčastnených miest zároveň.“

SkryťVypnúť reklamu

Tréner prešovských hokejových bojovníkov, Peter Zachar, spolu s asistentom Adamom Krivdom sa rovnako tešia na všetky zápasy a na divákov a fanúšikov, bez ktorých to počas zápasu nie je ono. Zároveň prezradili, že atmosféra na tréningoch je skvelá, hráči sú naozaj bojovne naladení a chuť ukázať sa na ľade im už tleje v žilách. Okrem toho boli naklonení aj ďalším informáciám z prvej ruky o hráčoch a (ich) debatách v kabíne, no o tom až v ďalšom blogu... ;)

Milí čitatelia, fanúšikovia a hlavne fanúšičky, už je to teda oficiálne! Tlačová konferencia nás priviedla k najkrajšiemu záveru – a to fixnému dátumu prvého kvalitného zápasu!

SkryťVypnúť reklamu

10.10.2016 o 18:00 hod

si na prešovskej Ice Arene môžete prísť vychutnať prvý súboj medzi

 UNIPO WARRIORS a hráčmi UMB Banská Bystrica.

Stanislava Bratková

Stanislava Bratková

Bloger 
  • Počet článkov:  64
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Nič netrvá večne,napriek tomu nikdy nič celkom nezmizne. Zoznam autorových rubrík:  SúkromnéNezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Iveta Rall

Iveta Rall

52 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu