reklama

O Nobelovú cenu mieru bude tento rok tuhý boj

Pohľad za oponu svetovej, ale aj Slovenskej politiky na pozadí večného boja dobra proti zlu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

V roku 2023 bude mať Nobelova komisia pre výber laureátov ceny mieru celkom určite veľmi ťažkú úlohu. Najprv sa zdalo všetko jasné. Jednoznačným favoritom na laureáta Nobelovej ceny mieru bude Andrej Babiš. Veď len posúďte. Zavolám Macronovi, Erdoganovi. Všetkých ich poznám. Tí zavolajú Bidenovi a Putinovi a v Prahe na Hradčanoch sa bude konať jeden grandiózny mierový samit medzi Ruskom a Ukrajinou. Všade budú kvitnúť kvety, poletovať motýle. Vzduch bude plný omamných vôní a nádherná stovežatá Praha, kúpajúca sa v lúčoch májového slnka, plná šťastných mamičiek s ich ratolesťami a šteniatok s mačiatkami sa stane kulisou najväčšej mierovej zmluvy 21. storočia. Rusi a Ukrajinci si opäť padnú do náručia a povedia si: „čo sme si to sme si, veď sme vlastne bratia“. Ale všetko dopadlo inak. Nevďační Česi, ktorí sú známi, hlavne v Rakúsku, ako smejúce sa beštie, si za prezidenta zvolili vojnového štváča, penzionovaného generála Petra Pavla a tým definitívne pochovali akékoľvek šance na mier. My humanisti a mierumilovní ľudia sme boli tak blízko vykúpeniu, ale temné sily prevážili. Tento astrálny boj sa ešte neskončil a komisia v Nórskom Osle musí hútať ďalej. Avšak nie moc dlho.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Len mesiac, alebo dva po tom, ako jazdci apokalypsy odrazili útok jasnozrivého apoštola Andreja Babiša a uvrhli svet späť do vojnovej vravy hroziacej zánikom celého ľudstva sa objavil druhý mierový mesiáš. Tentokrát nie z našich luhov a hájov, ale z ďalekého východu. A nebol ním nik iný, ako múdrosťou tisícročí svojho pracovitého ľudu obdarený Čínsky prezident Si Ťin Pching. Nekonečnou múdrosťou obdarený strýčko Si má nesmierne skúsenosti ako nastoliť mier a harmóniu vo svojej dokonalej ríši stredu. Ujguri a Tibeťania ďakujú bohu, že majú takého jasnozrivého panovníka, ktorý ich dokáže vždy „prevychovať“, ak náhodou zídu zo správnej cesty. A tak tento „technokrat“ dobra predostrel plán na mier medzi Ruskom a Ukrajinou tak, ako si ho už dlhé roky pripravuje pre Tchajwan, ktorý podľahol temnej strane.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

            Chvíľu to vyzeralo, že diabolské sily imperialistov z Wall Streetu na tento astrálny výpad v boji dobra proti zlu nebudú mať pádnu odpoveď. Ale diablova vierolomnosť je nezmierna. Služobníci Beštie pod vedením svojho arci-černokňažníka Georga Sorosa dali hlavy dohromady a rozhodli sa využiť jednu so svojich najdiabolskejších zbraní. Áno nemýlite sa. Je to medzinárodný súdny dvor v Haagu. Vojnoví štváči poťahali za pár nitiek a nesvojprávny súdny dvor plný úplatných právnikov do nádejných plánov na mier hodil vidly. Vydal medzinárodný zatykač na nevinného bojovníka dobra Vladimíra Vladimíroviča a jeho vernú chránenkyňu, komisárku pre práva detí Mariju Ľvovovú-Belovovú. Za to, že zachraňujú „maloruské“ deti pred kapitalizmom a „demokraciou“. Takže táto veľmi dobrá možnosť na spravodlivý mier zase raz prišla v nivoč iba kvôli chamtivosti, vierolomnosti a skazenosti ľudského plemena. Raz ochutnáš z ovocia stromu poznania a už sa to s tebou vezie. Prvotný hriech je prvotný hriech.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

            Ale nezúfajte milí priatelia mieru. Naša nádej ešte nevyhasla. Pamätajte si, že najtemnejšia noc je pred rozodnením a vtedy sa objaví „slaviensky geroj“ z Topoľčian. Všetkými masťami mazaný a nesmiernou skúsenosťou v politických šarvátkach zocelený Róbert Fico. Jeho mierový plán je tak prenikavo geniálny a Slovensky prešibaný, že naň vojnový štváči z Wall Streetu len ťažko nájdu adekvátnu odpoveď. Plán je prostý a to ho robí zároveň nespochybniteľným. Ak budeme všetci spoločne chcieť mier a vojny si prestaneme všímať, tak ako to robí múdry Viktor v Maďarsku, vojna celkom určite skončí a na svete zavládne mier. Rozkvitnú kvety, narodia sa malé húsatká a kačiatka. Zazelená sa trávička a všetko bude ako pred tým, keď svet bol ešte krásny, vojny nebolo a borovička stála korunu päťdesiat. Úps, pardon to som sa vrátil v čase asi až príliš ďaleko. A preto ak chceš mier musíš voliť Smer!

SkryťVypnúť reklamu
reklama

PS: POSIELAJTE ĎALEJ KÝM TO ZMAŽÚ!!!!!!!

Peter Štefãnik

Peter Štefãnik

Bloger 
  • Počet článkov:  34
  •  | 
  • Páči sa:  217x

Som vedecký pracovník a vysokoškolský učiteľ. V práci študujem poslanie mozgy a vo voľnom čase zas tie ľudské. Zoznam autorových rubrík:  Nezaradená

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

744 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu