Šikovná Ivetka a červená lúza

Musím priznať, že Iveta Radičová je politička s veľkým P. Jednoducho nie je naivka ako si mnohí myslia. Ona je totiž veľmi inteligentná a má na viac ako byť obyčajnou prezidentkou!

Písmo: A- | A+
Diskusia  (38)

Potom čo urobila ten ťah s hlasovaním za Tatianu Rosovú si urobila medzi ľuďmi taký rešpekt ako nikto na Slovensku. Skrátka vynikajúci ťah, určite to urobila naschvál, aby mohla dôstojne opustiť NR SR. Len zase raz sa ukázala tá červená lúza ako primitívna banda.

Politický nímand akým je poslankyňa Zmajkovičová povedala, že taký človek, ktorý zahlasuje za iného poslanca nemá morálne právo sedieť v parlamente. Ivetka sa teda vzdala mandátu. No a tento politický nímand povedal, že je to populistické gesto.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

No to je dedičstvo pretransformovanej KSS. Vyzvú na niečo, urobí sa to a je tak či tak zle. Iveta Radičová sa môže pochváliť, že ju milión Slovákov chcelo za prezidentku. A vy pani Zmajkovičová čím?

To je ako keď minister Liška odstúpil, keď spadlo to lietadlo s vojakmi a odstupoval so slzami v očiach a nejaká komunistická haraburda zo Smeru-SD (neviem presne kto to už bol) zahlásila, že to sú slzy a smútok za ministerským kreslom, tak tam niet čo dodať.

Len chcem povedať, že Iveta Radičová nie je vychcaná a mazaná postavička slovenskej politiky. Proste je to charakter. Má síce najväčšie morálne právo byť v tom parlamente byť, ale asi nechce s tými vlkmi vyť.

SkryťVypnúť reklamu

Každopádne jej držím palce a som ešte viac politicky do nej ako som bol pred prezidentskými voľbami.

Ak som niekoho týmto blogom urazil, tak sa ospravedlňujem a tiež sa ospravedlňujem za nie celkom spisovné slová.

Marián Šurjanský

Marián Šurjanský

Bloger 
  • Počet článkov:  15
  •  | 
  • Páči sa:  0x

Zoznam autorových rubrík:  Nezaradené

Prémioví blogeri

Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

274 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
SkryťZatvoriť reklamu