Čože je to 50 000€?

Pre niekoho nič.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

Slovenskom otriasla v nie dávnej dobe informácia, že sa bývalý premiér, ktorý tejto krajine vládol ,,len" desať rokov, a bývalý minister vnútra Róbert Kaliňák stretávali s ,,trošku" vplyvnými ľuďmi, čo sa obvinení ,,našich ľudí" týka.

Môžeme ďakovať jelenej hlave na stene za dobré oči aj uši a už sa tešíme na zverejnenie všetkých záznamov z nateraz najslávnejšej chaty Slovenska, aby sme si mohli spraviť pekný večer, a miesto Pčolinským obľúbeného Netflixu si pozrieť celovečerný x-dielny film Milionár z chaty, v hlavnej úlohe Róbert Fico.

Pri pozeraní jednej z prvých časti slovenského trháku sme zistili, že hlavnej postave ukradli z kancelárie 50 000€ a nejaké zlaté mince. Róbert Fico to ale polícii nenahlásil. Veď načo? Čože to je 50 000€ pre Róberta Fica?

Predstavte si, že vám niekto ukradne 50 centov a zistíte to až neskôr. Poviete si, že 50 centov nie je až tak veľa a necháte to tak. A to si povedal aj Fico pri päťdesiatich tisícoch eur. Alebo sa bál, že mu v kancelárii policajti nájdu niečo, čo by nechcel? ??

David Talian

David Talian

Bloger 
  • Počet článkov:  9
  •  | 
  • Páči sa:  102x

Študent matematiky a hudobného umenia na vysokej škole, ktorý sa zaujíma o politické dianie na Slovensku a pozerá sa na politiku triezvo a s rozhľadom. Mojím cieľom je hlavne podeliť sa o svoje názory s ostatnými ľuďmi a ukázať, že aj mladí ľudia majú perspektívu a vedia rozmýšľať vlastnou hlavou - a hlavne rozumne. Zoznam autorových rubrík:  NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Skryť Zatvoriť reklamu