Akty XY alebo Kde sa zasekol Robert Fico?

Zábery z letiska nasvedčujú, že Fico a Kaliňák nastúpili do lietadla do Abú Zabí. Jeden z nich však do miesta nedorazil.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (19)

Robert Fico popiera špekulácie médií, že by víkend strávil v Spojených arabských emirátoch.

Kde teda bol?

Myslela som si, že celú záhadu dnes objasní v relácii Na telo investigatívec Kovačič, ktorý si predsedu Smeru do relácie pozval, no mýlila som sa. O tajomnom výlete nepadlo ani pol slova. Človek je však tvor zvedavý, zaujímajú ho rôzne paranormálne javy a dozvedieť sa, v ktorom časopriestore pán Fico na dva dni skončil, by bolo možno veľmi zaujímavé.

Poďme si teda zhrnúť fakty:

-          Prišiel Robert Fico na letisko s kuframi?

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Prišiel.

-          Nastúpili dvaja kamaráti a jedna kamarátka do súkromného lietadla?

Podľa fotografií o tom nie je pochýb.

-          Potvrdil Robert Kaliňák, že sa let uskutočnil?

Potvrdil.

Kde teda Robert Fico počas letu do čerta zmizol?

Ak vychádzame z premisy, že predseda Smeru neklame a v emirátoch naozaj nebol, sú možné len štyri vysvetlenia:

a) Robert Fico s kamarátkou Katkou nastúpili i s batožinou do lietadla, tam si z doposiaľ neznámych príčin let rozmysleli a vystúpili niektorým z bočných východov bez toho, aby si ich fotograf všimol.

b) Robert Fico s kamarátkou Katkou do lietadla nenastúpili, boli to dabléri, ktorí im pomohli zmiasť novinárov.

SkryťVypnúť reklamu

c) Robert Fico sa s kamarátkou Katkou vytratili z lietadla pri medzipristátí v Turecku a strávili tam dva dni v tureckom sede pri tureckej káve a tureckom mede v tureckých kúpeľoch.

d) Robertovi Ficovi a jeho kamarátke Katke sa tak zapáčilo súkromie v súkromnom tryskáči, že Roberta Kaliňáka vypustili nad emirátmi na padáku z lietadla a celé dva dni lietali nad východnými krajinami a kochali sa pohľadom dolu. Ak bol let lacný, ako to tvrdí pán Kaliňák, nečudujme sa. Lepšie mať lacné ubytovanie a stravu vo vzduchu, ako draho platiť hotel v Abú Zabí.

Je síce fakt, že existuje ešte piata možnosť, ale je tak nepravdepodobná, že ju uvediem len okrajovo: Do emirátov doleteli len Robert Kaliňák s Katkou. Predseda Smeru zostal hore a navštívil toho na nebesiach.

SkryťVypnúť reklamu

Nuž a teraz si vyberte....

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  703
  •  | 
  • Páči sa:  5 029x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

713 článkov
SkryťZatvoriť reklamu