Igi zasa ukazuje figy alebo O tom, ako sa Edo unáhlil

„Aj mne sa niekedy stane, že sľúbim za niekoho niečo, čo nemám potom v moci, takže uvidím, jak to Edo vybaví,“

Písmo: A- | A+
Diskusia  (1)

povedal s posmechom Igor Matovič na margo údajného prísľubu premiéra Hegera R. Sulíkovi, že už ho predseda OĽaNO nebude atakovať.

Nuž, minister Igor sa na stretnutí, kde tento údajný sľub padol, nezúčastnil, takže na sprostredkovaný odkaz reagoval spôsobom sebe vlastným: "Mne zatiaľ nepovedal, že nemám útočiť."

A ja sa pýtam, prečo?

Prečo mu to ešte pán premiér nepovedal?

Že by sa bál?

Nuž, má teda pán premiér 2 možnosti: buď to Igorovi s roztrasenými kolenami konečne povie, jeho útoky mu chlapsky zakáže a bude na tom pod hrozbou rozviazania pracovného pomeru trvať, alebo to Igorovi zakáže a keď v zápätí zistí, že to nefunguje a že Igor s veľkou figou na facebooku zákaz veselo porušuje, prižmúri oči a Igorovi jeho správanie s malými odporúčaniami povolí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Presne, ako to urobili vedci a odborníci z amerického CDC.

Tí po skúsenostiach s Covidom tušili, že ak zakážu pacientom s opičími kiahňami sexovať, budú to mnohí ig(n)orovať, a tak to povolili.

Samozrejme, s určitými obmedzeniami a odporúčaniami.

A aké odporúčania to sú?

"... vyhýbanie sa bozkávaniu a sexu s odkrytými oblasťami na miestach, kde sa vyskytujú vyrážky alebo pľuzgiere. Pacientom a potenciálne nakazeným sa tiež odporúča, aby si po sexe umyli ruky, sexuálne hračky a akékoľvek oblečenie, ktoré mali počas styku na sebe. Okrem toho môžu spolu masturbovať, ale vo vzdialenosti najmenej 1,8 metra a bez toho, aby sa navzájom dotýkali."

SkryťVypnúť reklamu

Nuž, pekne to odborníci z CDC vymysleli.

Len, či to budú kiahne (tie americké i tie naše) rešpektovať...

Zdroje:

https://www.postoj.sk/108622/aj-ked-veto-neprelomime-pomoc-rodinam-presadim-no-uprimne-neviem-ako

https://www.topky.sk/cl/13/2331917/Bizar-v-USA--Pacienti-s-opicimi-kiahnami-mozu-mat-sex--CDC-vydalo-zoznam-opatreni

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  721
  •  | 
  • Páči sa:  5 471x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu