Je už tá správna doba na prevrátenie kabáta?

Čas beží, naše nádeje a nadšenie vlády postupne vyhasínajú, Smeru rastú preferencie... nie je čas myslieť na budúcnosť?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

Ak si k tomu pridáme, že Hlas sa začína vážne zaoberať konkrétnym finančným príspevkom pre dôchodcov, politický dôchodca Kaliňák sa čoraz viac objavuje v politických reláciách a predvídavý Kollár s prihliadnutím na preferencie hlucháňa straší odchodom z koalície, je možno najvyšší čas spozornieť.

A včerajšia správa o rozhodnutí sudcu Špecializovaného trestného súdu, ktorý odmietol obžalobu pre podozrenie z korupcie voči bývalému špeciálnemu prokurátorovi Kováčikovi a podnikateľovi Koščovi?

Tá by mala ako budík zarezonovať nielen mediálnym priestorom, ale i v ušiach generálneho prokurátora a tých, ktorí vedia, že najlepšie sa žije pod heslom, kam vítr tam plášť.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Tí skúsenejší a vetrom ošľahaní prevracači už vedia, že kabát je treba obracať nie trhnutím a naraz, ale pekne pomaličky a postupne. Nenápadne. Z módu: Matovič na hrad, cez Matovič je špina a Heger na hrad až po ja som to vždy hovoril, že Kováčik je rovný chlap.

Nuž, šťastie praje pripraveným a kto zmešká, môže utrieť hubu.

A preto sa pýtam takto na rovinu: Je už tá správna doba na prevrátenie kabáta?

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  601
  •  | 
  • Páči sa:  2 360x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

2 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

3 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

4 články
Skryť Zatvoriť reklamu