reklama

Keď sa stretnú dve najväčšie hybridné hrozby na jednej obrazovke

Procesie zo Slovenska putujú po európskych mestách a prosia Európu o pomoc. Vraj našu demokraciu ohrozujú hybridy.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (0)

Krutú pravdu dnes na tlačovke odvážne odhalili samotní postihnutí, ktorí sa v tomto označení neochvejne spoznali: Smer a Taraba.

Už smútočne naladené hlasy a výrazy tváre rečníkov signalizovali, že sa nejedná o bežný hoax z dielne opusteného hoaxera, ale zaručene pravdivú informáciu potvrdenú dvomi dôveryhodnými telefonátmi a zápiskami z tohto výletu. Podľa predsedu Fica je podozrivé už to, že sa v apríli dokázala skoordinovať 21 členná skupina vysokých štátnych úradníkov a členov mimovládok a takto skoordinovaní sa spoločne vypravili na pôdu Európskej únie a NATO. Misia nebola náhodná, mala jasný cieľ: zlikvidovať opozíciu. Naši vraj požiadali Brusel a NATO o rýchlu intervenciu, výraznú pomoc a zaslanie špeciálnej protihybridnej podpornej skupiny, čo je jasný dôkaz, že samotná cesta i požiadavky sú smerované proti Smeru a opozícii, toho času zastúpenej pánom Tarabom.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Či si pán Fico uvedomil, že podozrivá skupina bola skoordinovaná už za vlády Smeru a že len plnila záväzky vyplývajúce z medzinárodných dohôd, sme sa nedozvedeli.

Isté je iba to, že podľa Roberta Fica je prítomnosť protihybridnej skupiny u nás zbytočná a bezpredmetná a výlet do Bruselu je organizovaným zločinom proti demokracii a opozícii.

Nuž, čo na to povedať, vážení občania.

Snáď len... buďme v strehu a nepoľavujme v bdelosti, lebo hodina veľkého tresku sa už asi naozaj priblížila.

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  886
  •  | 
  • Páči sa:  10 759x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka s viac ako 26 ročnou pedagogickou praxou. Už viac ako 10 rokov sa venujem štúdiu ľudského temperamentu. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...Maličkosti z temperamentovej poradne...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
Martina Hilbertová

Martina Hilbertová

49 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu