Keď sú NE/Obyčajní vzorom pre obyčajných

Hlasovanie v parlamente je zodpovedný úkon. Musí sa v ňom totiž snúbiť svedomie, vedomie najlepšieho a logika.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (2)

A toto všetko sa stretlo a doslova v priamom prenose sa to aj zasnúbilo v hlasovaní poslankyne Hatrákovej. Tá pri voľbe komisára pre deti zahlasovala za seba, čím podľa Denníka N zneužila túto malú výhodičku vo svoj prospech, lebo ostatní kandidáti takú možnosť nemali.

Ale povedzme si pravdu, to je ich problém, poslankyňa nič neporušila.

Nemusí sa nikomu spovedať.

Svedomie má čisté ako ľalia, lebo má (ako každý iný poslanec) právo voliť koho chce. Dali jej na výber  a ona si vybrala. Kandidáti, ktorí boli na zozname, ju ničím neoslovili, a tak bola jej voľba jasná.  Hatrákovú dobre pozná, vie, že je fakt dobrá a vyzerá to, že by mohla byť tou najlepšou ochrankyňou slovenskej omladiny. Má vzdelanie, prax a s ochranou a zastaním sa našich detí už má početné skúsenosti, čo môže nielen potvrdiť, ale i odprisahať napr. jej kolega Herák.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A pretože sa svedomie neozvalo ani niekoľko hodín po voľbe, bolo jasné, že sa celkom stotožnilo s jej vedomím, ktoré rozhodlo, že Hatráková je najlepšie voľba.

No a logika je tiež v poriadku. Veď, ak by nedala hlas sebe, prilepšila by svojim oponentom, čo by nebolo príliš logické.

Pani poslankyňa splnila všetky písané i nepísané podmienky hlasovania, takže, nech sa v Denníku N upokoja. S hlasovaní pani Hatrákovej je všetko v najlepšom poriadku.

Zdroj:

https://dennikn.sk/2639832/hatrakova-ma-pri-volbe-komisarky-pre-deti-vyhodu-hlasuje-totiz-sama-za-seba/?ref=tit

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  630
  •  | 
  • Páči sa:  3 068x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

3 články
Adam Valček

Adam Valček

6 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Skryť Zatvoriť reklamu