Kto s kým vybabral alebo Z konšpiračného denníka redaktora Pytlíka

V justičnom paláci, kde malo dôjsť v dopoludňajších hodinách k očisteniu mena Mariana Kotlebu, niekto nahlásil bombu.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (7)

A niet sa čo čudovať.

Útočník nahlásil výbuch po jedenástej hodine, kedy už bolo celkom jasné, že súd zasadne i napriek tomu, že sa Marian na svoj očistný proces nedostaví. Deň vopred sa totiž súdu ospravedlnil, že z bližšie nešpecifikovaných "vážnych osobných a zákonných dôvodov" nemôže na súd prísť, a o niečo neskôr, akonáhle sa dôvody počas dňa špecifikovali a pán Marian si zohnal OČRku, so žiaľom v srdci súdu oznámil, že sa mu nedá kvôli chorobe syna. Ako na potvoru ochorel a na čas pojednávania Marian nezohnal nikoho zodpovedného, kto by ho v jeho opatere zastúpil.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Marian dúfal, že súd zoberie do úvahy tieto závažné okolnosti a pojednávanie odročí, no nestalo sa tak. Krutý a empatiou neobdarený súd sa rozhodol čistiť milého Mariana aj bez jeho prítomnosti.

A to bol veľký podraz.

Marian sa už roky teší, ako to sudcom osobne vysvetlí, od r. 2017 sa na svoje čistenie pripravuje a teraz toto?

Do svojho facebookového statusu si síce vylial srdce, odvážne v ňom (z nejasných príčin) poukázal i na neprávom posilnené práva zvierat, dokonca i fotku syna v posteli priložil, no nepomohlo.

Súd rozhodol a zasadol.

Napriek jeho neprítomnosti, napriek platnej OČR.

Či už zúfalstvo otca po prebdenej noci nad kolískou syna dopomohli k strate posledných zábran zastaviť súd a on si povedal: Dám dělovou ránu, bum, bum, bum, alebo sa k nahláseniu bomby odhodlal niekto z čitateľov facebooku po zverejnenej nespravodlivosti spáchanej na starostlivom otcovi, netušíme.

SkryťVypnúť reklamu

Isté je, že skutok sa stal a bomba vraj bola nastražená.

Je veľkým šťastím, že nevybuchla a jediná rana, ktorú bolo počuť od Tatier k Dunaju, bola od kameňa, ktorý spadol Marianovi zo srdca po vyhlásení rozsudku.

Pozn. autorky:

A my dúfajme, že po čiastočnom očistení Marian nezaspí na vavrínoch a zabojuje o métu najvyššiu. Veď k celkovému očisteniu je už tak blízko. A možno, keď sa podarí, sa mu nakoniec ešte súd aj ospravedlní a priklepne mu finančnú náhradu za prežité trauma a premárnené chvíle, ktoré musel stráviť mimo stoličky vo svojom milovanom parlamente.

A aký nám ostatným súd poslal signál?

SkryťVypnúť reklamu

Súd síce uznal, že je Marian Kotleba vinný z extrémizmu, ale len tak trošku. Oveľa menej, ako sme si pôvodne mysleli.

Zdroj:

https://www.topky.sk/cl/10/2274445/AKTUALNE-Pojde-Kotleba-za-mreze--Najvyssi-sud-pojednava-bez-neho--Ospravedlnenie-nepoklada-za-doveryhodne

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  699
  •  | 
  • Páči sa:  4 936x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Monika Nagyova

Monika Nagyova

273 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

49 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

41 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
SkryťZatvoriť reklamu