Lekári a sestry plačú. A čo na to vláda?

Odkazuje: plačte, čo sa len dá, my vás v tom podporíme. Morálne. Je to pre štát lacnejšie, ako vám pridať.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (5)

Plačte smerom k nezaočkovaným, oni môžu za vaše rozpoloženie a nálady. Emócie sú mocné čarodejky, ak v nich zobudíte súcit, nechajú sa zaočkovať a nášmu zdravotníctvu, nemocniciam i vám sa uľaví.

A ako vám pomôžeme my?

My odmeníme očkovaných.

Dáme im slobodu a budú sa môcť ísť najesť do reštaurácie. Keď uvidia neočkovaní spoza okien, ako sa očkovaní napchávajú vyprážaným rezňom, spamätajú sa, dajú sa zaočkovať a nemocniciam sa uľaví.

Nie sme tak krutí ako Česi, ktorí spúšťajú drahú očkovaciu kampaň s morbídnymi obrázkami a videami umierajúcich a mŕtvych, my na to ideme pozitívnou diskrimináciou: neočkovaných vyhladujeme.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A to by v tom bol čert, aby sme nepozdvihli latku nášho zdravotníctva na úroveň, ktorú nám bude svet závidieť..

Pozn. autorky:

Úroveň nášho zdravotníctva a klesajúce počty zdravotníkov sú alarmujúce. Plesne a prostredie štátnych nemocníc či ambulancií, ktoré často pripomínajú čiernobiele filmy zo 60. rokov minulého storočia, doplnila ďalšia katastrofa – odchod zdravotníkov. Sú nahnevaní a vyčerpaní, pretože idú až za hranice svojich možností. Nielenže si odpracujú svoje, ale  zastupujú i za kolegov, ktorí odišli liečiť a starať sa o chorých inde. Tam, kde sú podmienky prispôsobené životu v 21. storočí a kde si ich prácu viac cenia.

Skryť Vypnúť reklamu

A čo robí pre naše krachujúce zdravotníctvo po roku a pol vláda?

Odmeňuje očkovaných možnosťou ísť do reštaurácie.

Tak si držme palce. Snáď to nášmu zdravotníctvu pomôže.

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  601
  •  | 
  • Páči sa:  2 343x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu