Marián Kéry - muž, kerý ví aĺebo Keď TA3 nesklame

Tragédia v Poľsku si žiada rozbor a do Témy dňa si pozvali kapacitu, ktorá rozumie vojne, mieru a možno aj Anne Karenine

Písmo: A- | A+
Diskusia  (21)

Na stoličku si sadol Marián Kéry.

Ťažko povedať, prečo TA3 siahla popri tomto odborníkovi celkom na opačnú stranu a prizvala dvoch ďalších - generála Pavla Macka a predsedu NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraja Krúpu. Či preto, aby sa divák pobavil a videl na vlastné oči ďalšiu z tragédií dnešných dní, ktorá sa deje priamo u nás, alebo aby pán Kéry vynikol a zažiaril... neviem, no podarilo.

Jeho rozhľad vysoko prevyšoval pohľady, postoje a rozhľady spoludiskutujúcich a divák dostal niekoľko výnimočných príležitostí, aby sa musel hlboko zamyslieť a rozobrať si v hlave myšlienku vypustenú z úst zástupcu Smeru-SD.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Dá sa povedať, plodné boli všetky.

Niektoré vyvolávali údiv, niektoré úsmev.

Pri tej poslednej sa v štúdiu (okrem profesionála Bielika, ktorý je zvyklý na bársčo) už smiali všetci.

Pán Kéry povedal: "Môj názor je, že Ruská federácia od začiatku sa snaží viesť tu vojnu tak, aby prišlo o život čo najmenej civilistov." Keď videl pána Krúpu, ako sa v priamom prenose smeje, obvinil ho, že nerozumie a nevie odpovedať na otázky svetového mieru a nazval ho vyoranou myšou.

Nuž, čo vám poviem.

Je škoda, že pána Kéryho strana nevypustí na obrazovky častejšie. Bolo by na tom svete veselšie a radostnejšie.

Zdroj:

SkryťVypnúť reklamu

https://www.ta3.com/relacia/26386/slovensko-posilnilo-bezpecnost-vybuch-v-posku-vystrasil-cely-svet

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  801
  •  | 
  • Páči sa:  7 901x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka s viac ako 26 ročnou pedagogickou praxou. Už viac ako 10 rokov sa venujem štúdiu ľudského temperamentu. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Matúš Sarvaš

Matúš Sarvaš

2 články
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

44 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

280 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
SkryťZatvoriť reklamu