reklama

Môj vstup do strany

Volám sa Archanjel Gabriel a žijem kdesi hore na nebesiach. A vidím všetko. Aj na Slovensku. Žiaľ.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (3)

A pretože som sa už na to nemohol pozerať, zostúpil som a vstúpil som. Do strany.

Patrím medzi najvýznamnejších poslov, uznávajú ma vo viacerých náboženstvách, posudok a kádrový materiál mám bezchybný (som predsa svätý), a tak som sa sám seba opýtal (a zároveň som si aj odpovedal), že komu, ak nie mne, sa môže podariť zvrátiť zúfalý stav v malej krajine, zvanej Slovensko. A tak som si zbalil 2, 3 náhradné tuniky, nejaké to spodné prádlo a vybral som sa, ako posol dobrých správ, do malej krajinky v strede Európy.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nuž, čo vám poviem.

Dobehla ma minulosť.

Hneď po vstupe do jednej zo strán, predstavitelia inej strany napadli všetky moje funkcie a na tlačovkách podrobne rozobrali všetky moje chyby v zvestovaní. Vraj to bola náhoda a nepodložené hoaxy, ktoré proste vyšli. Iná strana zaútočila na môj čestný patronát nad telekomunikáciami, poštami aj filatelistami. Predstavitelia ďalšej strany ma obvinili zo zaujatosti a diskriminácie mužov. Navyše zistili, že chodím v dlhej tunike, moja energia sa prikláňa skôr k tej ženskej, čo vraj nie je normálne, a upozornili národ, že je to len malý krôčik od propagácie a presadzovania budúceho tlaku na povinnú zmenu pohlaví všetkých Slovákov. Iná strana sa chytila toho, že sa o mne v Biblii napísalo, že prinášam očistné slzy a vystriehala národ, aby si len týmto, prepánajána, nezaneplešili priestor, lebo je to silno návykové a už sa plaču nezbavia. A ani tá najmenšia zo strán, na mne nenechala nitku suchú. Dozvedeli sa, že načúvam svojmu vnútornému hlasu a chceli odo mňa posudok o psychickej spôsobilosti, nie starší ako 3 dni, takže kým som si zohnal sedenie u psychiatra (termíny sú dnes vybúkované na pol roka dopredu), obvinili ma, že tajím duševné poruchy, čo môže byť pre politiku a budúcnosť národa nebezpečné a poslali ma na liečenie. No a keď som na náš poslanecký klub priniesol na znak mojich čistých úmyslov Svätý grál a ľaliu, poslali ma na liečenie, protialkoholické, aj oni.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

No a keď sa všetky strany naprieč politickým spektrom zhodli, že moje povzbudzovanie k pokore a k hovoreniu pravdy je manipulácia najvyššieho zrna, čo na Slovensku nemôže nik potrebovať, zbalil som si spodné prádlo (tuniky mi ukradli hneď po zostúpení na stanici) a vybral som sa späť na nebesia.

A tak tu len sedím, zamýšľam sa nad svojou spochybnenou minulosťou, mám depku a pozerám dole.

A vidím naozaj všetko.

Žiaľ.

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  855
  •  | 
  • Páči sa:  9 452x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka s viac ako 26 ročnou pedagogickou praxou. Už viac ako 10 rokov sa venujem štúdiu ľudského temperamentu. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...Maličkosti z temperamentovej poradne...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

289 článkov
Iveta Rall

Iveta Rall

73 článkov
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu