My pracujeme i v sobotě, soudružko

Bežiaci červený riadok s oznámením tlačovky v sobotu, nie je u nás bežným javom. Spozornela som. Čo nepozná odkladu?

Písmo: A- | A+
Diskusia  (6)

Nuž, Igor Matovič opäť prechádza do ďalšej fázy vývinu svojej poruchy.

Nastáva čas zmierenia.

A túto fázu je u neho treba využiť. Premiér Heger preto (i keď unavený a ešte načuchnutý leteckým benzínom) nelenil, zobral milého Igora pod pazuchu a hajde do TA3 oznámiť, že teraz bude pár dní svätý pokoj. A oplatilo sa. Igor bol pred kamerami pokojný, svojho úhlavného nepriateľa nazval po dlhom čase Rišom, všetkým, komu ublížil, sa ospravedlňoval, ďakoval a sľuboval, že odteraz už to bude celkom iné. Jeho rozpoloženie bolo v tak dobrom stave, že dokonca sľúbil všetkým z verejnej správy päťstovku v septembri a následne ďalšie a ďalšie prilepšovania až dovtedy, kým nás smrť nerozdelí. Neustále pripomínal, že si máme všetci odpustiť, zabudnúť na hlasovanie s fašistami i na to, čo všetko bolo, a tešiť sa na to, ako ešte nebolo.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nuž, vývoj každého ochorenia či poruchy má i svoje svetlé dni.

Či je to zásluha liekov, terapeutov alebo osobných asistentov, je v tomto prípade jedno.

A je dobré, že premiér Heger si tento Igorov ďalší zvrat nenechal len pre seba, že okamžite na zmenu zareagoval a doniesol nám ho ukázať. Priamou prezentáciou nám potvrdil, že slnovrat a svätojánská noc zanechali na jeho nadriadenom blahodárne účinky a že sa v nasledujúcich dňoch budú vo vláde venovať možno už aj problémom Slovákov.

A tak Igorovi i nám prajme, aby mu to vydržalo čo najdlhšie.

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  750
  •  | 
  • Páči sa:  6 385x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

278 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

56 článkov
SkryťZatvoriť reklamu