reklama

Nebojsa po slovensky alebo Krátky report z incidentu

Zatiaľ, čo členovia Smeru strašili podľa plánu národ pred kamerami, nepozorovane, zozadu, sa k nim priblížil Matovič.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (22)

Obrnený vozidlom a zvukovým zariadením sa zákerne vrútil do záberu kamier a prostredníctvom megafónu sa snažil upútať spoločnosť výkrikmi z vozidla.

Podarilo sa.

O pár minút už kamery cez pevné sklá silného auta zaberali výhradne Igorovu odvážnu tvár, ktorá vyjadrovala nielen čudné náznaky duševného rozpoloženia, ale i známky odhodlania umrieť za Slovensko a jeho ľud.

Jeho očakávania úspechu v kotle Smerákov však narazili.

Výraz jeho tváre sa zrazu zmenil a zúfalé výkriky: "Čo s tým robíš, čo s tým robíš, do prdele," nám dali na známosť, že mu pravdepodobne niekto rozoberá auto.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A tu sa Igor dopustil neodpustiteľnej chyby.

Zo strachu, že mu auto spoluobčania iného politického vyznania rozoberú, otvoril dvere svojej skrýše a chcel ísť brániť svoje technické zázemie vlastným telom.

Nestihol.

Do dverí sa mu vtesnal Kaliňák.

Rýchla zmena výrazu Igorovej tváre a Kaliňákove ruky v interiéri vozidla nám dávali na známosť, že thriller sa začína.

A potom už to išlo ráz naráz.

Zopár nadávok, Kaliňákove nežné Prestaň, Igor, Igor, prestaň, vražedný pohľad dvoch nepríčetných z očí do očí, Igorova kopačka do Robertovej mužnej hrude, dve bomby od Smeráckeho právnika Glücka, pár Igorových bolestivých výkrikov kombinovaných s plačom a ... bolo po.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Exminister vnútra sa zaradil do skupiny, z ktorej vyšiel, a bývalý premiér Knight Rider (opäť dobre uzavretý vo svojom Kittovi) sa za sprievodu policajtov po chodníku presunul do bezpečnej vzdialenosti.

Národ sa upokojil, zasadol k obedu a už s adrenalínom v normálnej hladine začal diskusiu o tom, ktorý z uvedených akčných hrdinov túto stiuáciu efektívnejšie využije vo svoj vlastný prospech.

Nemyslite si, taká obtlačená Igorova botaska na Robertovom hrudníku či modrinka na Igorovej tvári zaevidované na urgente, to by nebol zlý ťah pre ďalšiu predvolebnú stratégiu.

Malá oprava na záver:

Až po uverejnení článku som zistila, že pán Matovič nezranil pána Kaliňáka botaskou, ale "babičkou ľavou čínou". Touto cestou sa teda ospravedlňujem všetkým botaskám i zúčastneným osobám za hoax.

SkryťVypnúť reklamu
reklama

Zdroj:

https://spravy.pravda.sk/parlamentne-volby-2023/clanok/681235-drsna-tlacovka-smeru-matovic-sa-pobil-s-kalinakom-dostal-pastou-do-tvare/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_3clanok_box

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  884
  •  | 
  • Páči sa:  10 694x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka s viac ako 26 ročnou pedagogickou praxou. Už viac ako 10 rokov sa venujem štúdiu ľudského temperamentu. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...Maličkosti z temperamentovej poradne...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Karolína Farská

Karolína Farská

4 články
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

79 článkov
Juraj Karpiš

Juraj Karpiš

1 článok
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu