Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera?

Všetci dobre vieme, ako si Robert Fico potrpí na svoju vakcinačnú čistotu. Kade chodí, tade hovorí, že sa očkovať nedal a nedá a k dokonalej prezentácii jeho čistoty už chýba len nátelník pod sakom, aby mohol ukazovať plecia.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (44)

A zrazu...

Bum.

Na svetlo božie vyplávala informácia, ktorá potvrdzuje, že predseda Smeru je zaočkovaný. Dokladom je vraj registrácia predsedu Smeru v eHranici pri príchode zo zahraničia, kde sa vraj priznal, že je dvakrát očkovaný, aby nemusel ísť do karantény.

Taká hanba. Taká potupa.

Robert Fico si je absolútne istý, že je zatiaľ vakcinačný panic, že je nenapichnutý a svoju nevinu vie dokázať. Navyše vie, kto za touto podlosťou stojí. Je to podľa jeho slov  táto „všivavá vláda pod vedením neboráka Hegera“, ktorá sa spojila s ÚVZ a spustili proces sfalšovania dokladu, ktorý ho mal očierniť a obviniť z klamstva. Zišli sa niekde, kde ich nebolo vidieť, zapli eHranicu a nehanebne zneužili a sprznili jeho rodné číslo a iné takmer vysoko utajené osobné údaje.

Skryť Vypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Fuj.

Nuž, i takéto špinavosti sa dejú na najvyšších priečkach politiky a príbeh pána Fica je veľkým mementom pre nás všetkých. Ešteže je predseda doširoka rozhľadený, vie si zrátať dve a dve a vie, ako to bolo.

Muselo to tak byť...

Ako inak...?

Do úvahy by potom totiž pripadali už len tri možnosti.

Buď sa nejakí bezprizorní hackeri hrali s eHranicou a s Robertovými osobnými údajmi, alebo si pán Fico túto blamáž s pomocou svojej statočnej družiny vytvoril sám a obvinil z toho vládu, alebo potom už len... ďalší zázrak. Došlo ku dvojitému nepoškvrnenému očkovaniu bez vedomia predsedu, ktorý tento údaj (opäť bez svojho vedomia) vpísal do formulára eHranica pri ceste zo zahraničia, ktorú vlastne neabsolvoval alebo si ju z nejakého dôvodu nepamätá.

Skryť Vypnúť reklamu

No, uznajte: jedna blbosť väčšia ako druhá...

Zdroj:

https://www.teraz.sk/priame-prenosy-a-videa-tasr-tv/nazivo-tk-strany-smer-sd/584591-clanok.html?utm_source=teraz&utm_medium=organic&utm_campaign=click&utm_content=.%253Bw%253BwIndex%253BPriamePrenosyAVidea

 

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  602
  •  | 
  • Páči sa:  2 389x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Skryť Zatvoriť reklamu