Odborníci na svojich miestach

Písmo: A- | A+

Borisa Kollára rozčúlilo, že sa k právnym veciam a ku generálnej prokuratúre vyjadrila ministerka Remišová. Kto to kedy videl, aby sa do takýchto odborných vecí miešala vyštudovaná bábkoherečka?

A má pravdu Boris.

Pani Remišová má popoťahovať za špagátiky a hrať divadlo a nie sa starať do vecí, ktorým vôbec nerozumie. Veď táto vláda sľúbila odbornosť a zrazu takáto blamáž...

A Boris Kollár vie, o čom hovorí.

Je to vysokoškolsky vzdelaný odborník v odbore, ktorý je priam predurčený na výkon funkcie predsedu parlamentu a jeho diplomovka „Zmena klímy a bioklimatický potenciál cestovného ruchu v oblasti Kysúc“ je najlepším predpokladom pre štart politického experta na vysokej úrovni. Boris však  svojou odbornosťou neurobil hanbu nielenže Stredoeurópskej vysokej škole v Skalici, ale vo svojom mladšom podaní ani gymnáziu, v ktorom študoval. Ako absolvent gymnázia bol tak odborne zdatný, že sa stal predsedom správnej rady Vysokej školy výtvarných umení. A povedzme si pravdu, to už je kauf.

Boris Kollár je prosto expertom, kde sa len pozrieš.

A keby len v praxi a v profesionálnom živote sa mu darilo byť odborníkom.

I jeho stranícka práca odráža jeho odbornosť a kvality.

Ako odborník na rodinu si založil stranu Sme rodina a so všetkými svojimi 7 – 10 ženami napĺňa poslanie tradičnej rodiny ako odkaz budúcim generáciám.

Je to proste macher.

Nuž, kto, ak nie takýto profík, by sa mal vyjadriť k neodborným zásahom kolegyne Remišovej.

Snáď už len minister financií.

Zdroj:

https://www.topky.sk/cl/10/2178077/Koalicia-sa-otriasa-v-zakladoch--Kollar-sa-obul-do-Remisovej--Mrzi-ma--ze-sa-k-pravu-vyjadruje-babkoherecka

 

 

Skryť Zatvoriť reklamu