reklama

Politický útok na Borisa

Jedna z Kollárových mileniek sa vzbúrila. Naznačuje, že Boris je nenormálny. Ten v tom vidí jasnú politickú antikampaň.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

Je pre svoju prítulnú povahu totiž veľmi obľúbený, má blízko ku každému, dvere otvorené ku každej jednej strane zo širokého politického spektra, našliapnuté do najvyšších výšin, a to sa každému nepáči. V prípade útoku zo strany Barbory Richterovej ide pravdepodobne o skrat zapríčinený politickým tlakom, o ktorom má Boris jasné dôkazy a v prípade potreby ich zverejní.

Priznajme si, je to možné.

Politika je špina a je fakt možné, že sa nejaký z jeho politických rivalov rozhodol zákerne zaútočiť na najcitlivejšie miesto každého chlapa - na rodinu. Nahuckal jednu z jeho žien, že kresťanstvo s takýmto čímsi neráta a záhrada nerestí nespadá do Desatera, že mať niekoľko desiatok detí s desiatkami rôznych žien, nie je v civilizovanom svete až tak normálne, a dokonca, že niektoré deti sa so svojimi otcami vidia aj každý deň, prípadne raz za týždeň. No, Barbora č. 1 musela byť priam zdesená, keď sa toto všetko dozvedela a zistila, že Sme rodina vlastne nie je sme rodina a rozhodla sa na Borisa politicky zatlačiť.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nuž, má to Boris ťažké.

A môže byť ešte ťažšie.
Boris môže byť rád, že sa jeho postupne búriace ženy nestihnú do 10. júna spojiť do novej strany pod názvom Nie sme rodina. Ak by sa totiž jej členmi stali všetci členovia všetkých rodín mileniek, mal by veru čo robiť. Možno by si mal preventívne pozrieť jeden veľmi pekný film - Krstný otec. Alebo si aspoň naplánovať poznávací zájazd do Sicílie.

Zdroj: https://emma.pluska.sk/svetova/barbora-richterova-zuri-boris-kollar-ma-novu-milenku?itm_site=emma&itm_template=hp&itm_modul=topbox-small&itm_position=2&fbclid=IwAR2umDOf8lpJMfVp6BGuIAGyhlCR4N7WewUy6YfDF34_gap1yPQKPnqPbyw

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  886
  •  | 
  • Páči sa:  10 759x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka s viac ako 26 ročnou pedagogickou praxou. Už viac ako 10 rokov sa venujem štúdiu ľudského temperamentu. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...Maličkosti z temperamentovej poradne...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

747 článkov
Monika Nagyova

Monika Nagyova

292 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Zmudri.sk

Zmudri.sk

3 články
reklama
reklama
SkryťZatvoriť reklamu