Poslankyňa Tabak vzdeláva (a už zasa v potoku)

Zatiaľ, čo väčšina z nás vyhľadáva pre pokusy s otužovaním vaňu a jazerá, poslankyňa Tabak je zaťažená na horské potoky.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (17)

Či úchylka či maniere celebrity, ťažko povedať, no po roku už bola v horskej vode zmočená zasa. Nepomohla ani minuloročná pokuta, ani celonárodná hanba.

Jej tohtoročný počin však pravdepodobne nemôžeme rátať ako podvedomý či nevedomý pud, ktorý ju zaskočil uprostred divej prírody a poslankyňa neodolala volaniu divočiny. Tentoraz vliezla do potoka pod dozorom statného ochranára. Skúsený pracovník TANAPu zobral mapu, sprevádzal poslankyňu po tatranských bystrinách a ukazoval jej, kde už môže a kde ešte nie a zakázané miesta jej označil na prehľadnej mapke farebne. Poškvrnené miesto potom spoločne označili samolepkou s veľkým krížikom, ktorú pani Tabak veľmi šikovne nalepila na viditeľné miesto tak, aby ju mala na očiach vždy, keď pôjde okolo a pocíti túžbu spojiť sa s horskou bystrinou.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Nakoniec pracovník parku vyviezol pani Tabak za (na mape) fialovo označenú hranicu TANAPu a vypustil ju do lona prírody. Už nie nadivoko a bezprizorne. Pekne distingvovane pred zrakom kamery. Pani Tabak v bielom, čistotou žiariacom župánku decentne spustenom do polovice paží vystúpila z auta, pán sprievodca jej galantne podal ruku a odprevadil ju po ťažkom teréne až k potoku, kde v nových plavkách a pod jeho dozorom uspokojila svoju potrebu a vliezla opäť do studenej krištáľovej horskej vody. Jemný výkrik a bolo po... Záverečným kúpeľom spečatila vzdelávacie pásmo o zákaze kúpania v horských potokoch.

SkryťVypnúť reklamu

A čo môžeme očakávať ďalej?

Všeličo.

Pani Tabak už dávnejšie avizovala, že bude častejšie chodiť po Slovensku, aby ešte viac, ako už rozumie, porozumela Slovákom. Otvorme jej teda naše srdcia, ukážme jej naše miestne potoky a ponúknime miestá, kde môže omočiť a otužiť svoje telo.

Zdroj:

https://www.topky.sk/cl/100535/2360573/Vsetko-povolene--Romana-Tabak-sa-opat-okupala-v--zakazanom--potoku--VIDEO-Tento-zvrat-ste-urcite-necakali

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  771
  •  | 
  • Páči sa:  6 998x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Monika Nagyova

Monika Nagyova

279 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
Iveta Rall

Iveta Rall

59 článkov
Adam Valček

Adam Valček

14 článkov
Jiří Ščobák

Jiří Ščobák

727 článkov
SkryťZatvoriť reklamu