Tryskáčom za slušnú cenu i na dôchodku

Politický dôchodca Kaliňák prejavil vlnu solidarity a zaplatil Robertovi Ficovi a jeho priateľke malý výlet do Abú Zabí.

Písmo: A- | A+
Diskusia  (9)

Zatiaľ, čo väčšina obyčajných nepolitických dôchodcov ani len netuší, či je Abú Zabí nový druh ovocia, alebo sa prepočuli a malo to byť babu zabi, politickí dôchodcovia veľmi dobre vedia, že Abú Zabí je celkom slušná destinácia poblíž Dubaja, kde sa dá celkom lacno zrelaxovať, stretnúť sa s priateľmi, ktorých ste dlho nevideli a zabudnúť na starosti všedných dní.

A pretože šporovlivý pán Kaliňák vie, že lietať v poloprázdnom lietadle je mrhaním peňazí, objednal súkromný let hneď pre 3 osoby. Nech je stroj vyťažený, ako sa patrí.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

A myslíte si, že sa jeho šporovlivosť, logika veci či pekný príklad solidarity so slabšie zarábajúcim kolegom stretli s obdivom a uznaním Slovákov?

Ani náhodou.

Hneď sa našli takí, ktorí ako z reťaze utrhnutí volali do médií a spoločne so Sorošovými plátkami vzbudzovali dojem, že je niečo nenormálne na tom, keď si dvaja kamaráti s jednou spoločnou priateľkou zaletia za slnkom. Vôbec sa nezamýšľajú nad charitatívnym rozmerom tohto výletu. Nikoho nezaujíma, že chuderka Katka nikdy nesedela v tryskáči, vôbec nikoho nezaujíma, že nikdy neochutnala pravý chabéz alebo že nikdy nenakupovala v Abu Dhabi Mall.

SkryťVypnúť reklamu

A keby len to!

Vraj cesta tryskáčom mohla stáť až 80 tisíc!

Vraj, kde na to pán Kaliňák zobral?

Ešteže sa exminister Kaliňák nezľakol závistlivcov a pekne popravde, s čistým svedomím národu vysvetlil, že za let 80 tisíc nedal v žiadnom prípade, že je dlhodobým klientom leteckej spoločnosti a že za let zaplatil podstatne nižšiu sumu.

Tak a teraz sa neprajníci hanbite!

Exminister Kaliňák si na krátky charitatívny výlet poctivo zarobil, využil všetky zľavy, ktoré mu letecká spoločnosť ponúkla, vyťažil tryskáč na maximum a za pár eur sebe a dvom chudobným priateľom doprial trochu tej obyčajnej ľudskej radosti.

SkryťVypnúť reklamu

Tu nie je načo poukazovať a páni Kaliňák i Fico majú veľké šťastie, že im veľká časť obyvateľov našej malebnej krajiny dôveruje a drží im palce aj na nohách. Ich priaznivci dobre vedia, že ak by boli títo dvaja Robertkovia pri moci, podobné dobrodružstvá by sme tu mohli zažívať všetci. A ak by sme boli dlhodobými klientmi leteckých spoločností, tak trebárs aj s Katkou, aj s tryskáčom a trebárs aj do babu zabi.

Zdroj:

https://refresher.sk/113040-Kalinak-a-Fico-s-priatelkou-leteli-sukromnym-lietadlom-do-Abu-Zabi-s-medzipristatim-v-Turecku-Vraj-platil-exminister-vnutra

Věra Tepličková

Věra Tepličková

Bloger 
Populárny bloger
  • Počet článkov:  703
  •  | 
  • Páči sa:  5 035x

V prvom rade som manželka, mama a babička, ktorá nadovšetko miluje svoju úžasnú rodinu. Profesionálne som sociálna pedagogička a vychovávateľka v centre voľného času. Fascinuje ma pozorovať a študovať správanie ľudí, medziľudské vzťahy v rodinách, pátrať po príčinách problémov a hľadať možnosti ich riešenia. Mojim krédom je citát Marca Vitruvia Pollia: Rodičia majú dať deťom na cestu veľkú výbavu, ktorá by pri stroskotaní lode vyplávala spolu s nimi na hladinu. Zoznam autorových rubrík:  LampáreňS politikmi netancujem.Výchova a vzdelávanie inak.Keď už nič, tak rýmy...Zo života ...NezaradenéSúkromné

Prémioví blogeri

Iveta Rall

Iveta Rall

50 článkov
Pavol Koprda

Pavol Koprda

9 článkov
Lívia Hlavačková

Lívia Hlavačková

42 článkov
Milota Sidorová

Milota Sidorová

5 článkov
Juraj Hipš

Juraj Hipš

12 článkov
Lucia Šicková

Lucia Šicková

4 články
SkryťZatvoriť reklamu